MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Manşet, Toplum » Ünlü Diva Bülent Ersoy’dan, Zafer Yakut’a Özel İlgi!

Ünlü Diva Bülent Ersoy’dan, Zafer Yakut’a Özel İlgi!Geçtiğimiz cumartesi günü Maltepe Belediyesi’nin düzenlediği halk konserine katılan ünlü diva Bülent Ersoy Belediye Basın Danışmanı Zafer Yakut’a özel ilgi gösterdi. Konserde en ön sırada oturan Zafer Yakut’a Bülent Ersoy sahneden iltifatlar yağdırdı.

Ersoy “Ne kadar karizmatik ve hoş birisiniz siz” diye seslenen Diva daha sonra şarkılarına sahneden inerek izleyicileri selamlayarak devam etti. Protokol kısmına geldiğinde Zafer Yakut’un yanına gelip yanağından makas aldı. Bu duruma çok şaşıran Basın Danışmanı Zafer Yakut “Sayın Bülent hanım ben de sizlerin oldum olası bir hayranınızım”dedi.

 

Daha sonra sahneye çıkan ünlü diva Bülent Ersoy “Demin ki yakışıklı ve karizmatik basın danışmanını yanıma bekliyorum, bu şarkıyı onun yanında söylemek istiyorum”diye belirtti ve Zafer Yakut’u yanına çağırıp on dakikadan fazla sahnede onun yanında şarkı söyledi. Bu olaydan hayli duygulanan Zafer Yakut “Bülent hanım bana büyük bir jest yaparak sahnede yanına çağıttı ve şarkısını böyle söyledi ona hayranlığım daha da çok arttı”diye ifade etti.(Aykut Ünker)

 

📆 11 Temmuz 2012 Çarşamba 10:37   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR