MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Sağlık, Toplum » Birlikte Bir Yaşamın Umudu Olalım!

Birlikte Bir Yaşamın Umudu Olalım!AK Parti Ataşehir İlçe Gençlik Kolları ve Türk Kızılayı işbirliği ile 8 Temmuz Pazar günü Küçükbakkalköy Ihlamur Park’ta düzenlenen kan bağışı programına halkın ilgisi yoğundu.

AK Parti Ataşehir İlçe Gençlik Kolları’nın toplumu bilinçlendirmek ve kan bağışının önemine dikkat çekmek adına gerçekleştirdiği “Birlikte Bir Yaşamın Umudu Olalım” kampanyasına 700 kişilik yoğun bir katılımda bulunuldu.

Kan veren vatandaşlardan kimisi kanın tazelenmesi açısından kan vermenin önemli olduğunu dile getirirken, kimisi de bir gün kendisi veya bir yakınına kan ihtiyacı olacağı düşüncesiyle ihtiyacı olanlara kan verdiklerini belirtti.

 

AK Parti ilçe teşkilat mensupları ile vatandaşlar kurulan çadırda kan vererek duyarlılık gösterdi.

İlçe Gençlik Kolları mensupları ise, yapılan bu organizasyonu her sene tekrarlamaya çalıştıklarını, kan bağışında bulunarak kana ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmak istediklerini ve sağlıklı her insanın kan bağışında bulunması gerektiğini ifade ederek kan bağışı kampanyasını tekrar gündeme getirmeyi amaçladıklarını belirtti.

Diğer bir yandan Kızılay ekibi, vatandaşların kanla ilgili taleplerini 24 saat açık olan “Alo 168 Türk Kızılayı Ücretsiz Danışma ve Bağış” hattına iletebileceklerini söyleyerek gelen halkı bilinçlendirdi.

 

 

Galeri
📆 09 Temmuz 2012 Pazartesi 14:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR