MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Marshall’la eşsiz bir Dominik tatiline ve şehrini renklendirmeye hazır mısın?

Marshall’la eşsiz bir Dominik tatiline ve şehrini renklendirmeye hazır mısın?“Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katan

AkzoNobel Marshall, Şehrinin Rengini Seç adlı yarışması ile hayatı

renklendirmeye devam ediyor ve şehirlerin kendine özgü renklerini

tekrar gün ışığına çıkarıyor. www.sehrininrenginisec.com mikro sitesinden

şehri için seçtiği rengi, Facebook’ta arkadaşlarıyla paylaşıp, en çok oy alan

üç şanslı kişi, hayatını renklendirecek çok özel bir tatil kazanmanın yanı sıra                             Marshall Renk Hareketi’ni kendi şehrine taşıyor, şehrine renk katıyor.

 

“Renklendir Hayatı” sloganı ve yenilerek, daha da renklenen kurumsal kimliği ile insanların hayatına renk katmaya devam eden AkzoNobel Marshall, şimdi de çok özel bir yarışma ile hayatı renklendirmeye devam ediyor. www.sehrininrenginisec.com mikro sitesi üzerinden devam eden Marshall’la Şehrinin Rengini Seç adlı yarışma kapsamında katılımcılar, önce siteye girip, doğduğu veya yaşadığı şehri seçiyor. Sonra da kendi şehri ile en çok özdeşleştiğine inandığı Marshall renklerinden birini ya da kendi yaratacağı bir rengi seçip, ona isim vererek yarışmaya katılıyor. Asıl maraton ise bu aşamadan sonra başlıyor. Daha fazla Şehir Renk Puanı kazanarak, sıralamada üst basamaklara yükselmek için katılımcıların yapması gereken şehrinin rengini Facebook’ta arkadaşlarıyla paylaşarak, hayallerinin tatili için oy istemek.

 

Birinci, Dominik seyahatine gidiyor ve şehrine Marshall Renk Hareketi geliyor

Marshall’la Şehrinin Rengini Seç Yarışması’nın birincisini bembeyaz kumsalları, masmavi okyanusu ve yemyeşil bitki örtüsüyle doğanın en güzel renklerini barındıran Dominik’te muhteşem bir tatil bekliyor. Ayrıca, memleketine Marshall Renk Hareketi taşınarak, şehri birincinin onuruna boyanarak, rengarenk oluyor. Seçtiği renkle en çok oy alan ikinci yarışmacı, Gaudi’nin mimari eserleriyle süslediği ve Picasso, Joan Miro ve Antoni Tapies gibi dünyaca ünlü sanatçılara ilham veren Barselona’da sanatın tüm renkleriyle buluşuyor. En çok oy alan üçüncü yarışmacı ise kendine özgü mimarisi ve hiç durmayan eğlence hayatıyla ünlü özgürlükler şehri Amsterdam’da eğlencenin en canlı renkleriyle tanışıyor.

Kampanya Künyesi:

Reklamveren: AkzoNobel Marshall

Reklam Ajansı: Integer

Reklamveren Pazarlama Ekibi: Alp Akgünlü, Betül Değirmenci

Jüri: Alp Akgünlü, Betül Değirmenci, Aysun Vural, Serdar Gülgün, Deniz Kalkan, Begüm Tanrıkulu

Müşteri İlişkileri: Berna Ünsal, Cansu Cangöz

Yaratıcı Ekip: Capitol Ogilvy PR, Alper Adatoz, Mustafa Coşan, Berkant Avcı, Selman Yılmaz, Tuncay Baylan

 

AkzoNobel Marshall hayatı renklendirmek için çalışıyor

Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amstredam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel’in dünya çapında 80’den fazla ülkede, 55 bin Kendini Mükemmelliği ve Yarının Cevaplarını Bugünden Elde Etmeye adamış çalışanı bulunuyor. www.marshallboya.com

 

📆 03 Temmuz 2012 Salı 09:29   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR