MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Marmara Koleji Kuruluşunun 21. Yılında Mezuniyeti Çırağan Sarayı’nda Kutladı!
Marmara Koleji Kuruluşunun 21. Yılında Mezuniyeti Çırağan Sarayı’nda Kutladı!


Marmara Koleji 2011-2012 mezuniyet balosu  27 Haziran 2012 tarihinde Çırağan Sarayın da gerçekleşti.2011-2012 Özel Marmara Koleji, Özel Marmara Fen Lisesi, Özel Marmara Anadolu Meslek Lisesi öğrencilerimiz LYS sınavlarından sonra Çırağan Sarayında düzenlenen balo ile mezuniyetlerini kutladılar.
Büyük coşku içinde geçen bu yıl ki mezuniyetin Marmara Koleji için ayrı bir önemi vardı. Bu yıl kuruluşunun 21. yılını tamamlayan  Marmara Koleji bu muhteşem baloda Çırağan’ın eşsiz atmosferinde, muhteşem saray mutfağından lezzetlerle başlayan ve ilerleyen saatlerde öğretmenleri ve arkadaşlarıyla dans eden ve mezuniyet pastasını kesen öğrenciler bu özel günü coşkuyla kutladılar.

 

Marmara Koleji Müdürü Mehmet Alkan’ın yaptığı açılış konuşmasında ‘’Marmara Eğitim Kurumlarının liseleriyle tanışırken sizlere bir ‘’ Dünya Okulu’’ olmak için attığımız adımlardan, yaptığımız çalışmalardan, yürüttüğümüz projelerden ve geleceğe yönelik planlarımızdan söz etmiştik. 21. yılını tamamlayan Marmara ailesi olarak sizlere vermiş olduğumuz sözü tutmanın onurunu, kıvancını ve gururunu yaşıyoruz. Artık sizler bir Dünya Okulu mezunlarısınız.’’diyerek sözlerine devam etti.

IB öğrencilerinden Volkan ATICI’nın ECIS Uluslar Arası Anlayış Ödülü olan sertifikası ve rozeti  Okul Müdürü Mehmet ALKAN ve Marmara Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Melek ŞİMŞEK tarafından verildi.

 

2012 yılında 96  mezun veren 21.Yüzyılın Marmara Koleji Türkiye’nin ve  Dünya’nın seçkin üniversitelerine öğrencilerini başarıyla yerleştirmiştir.

 

 

📆 30 Haziran 2012 Cumartesi 11:22   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR