MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Sağlık, Toplum » Ecza depoları dernek çatısı altında toplandı
Ecza depoları dernek çatısı altında toplandı


Anadolu Ecza Depocuları Derneği hedef ve faaliyetleri hakkında Başkan Murat Tekin kısa bir değerlendirme yaptı.

Tekin, “Anadolu Ecza Depocuları Derneği olarak amacımız, Ülkemizdeki son yıllarda yaşanan olumlu dönüşüm, bizim sektörümüzdeki gelişmeleri de hızlandırdı. Bu amaçla kendi faaliyet alanımızda tüm paydaşlarımızın etik ve bir sistem içerisinde toplu refleks bilincinin oturması amacıyla kurulduk.

Faaliyet ve Hedeflerimiz arasında, Sektörümüz ve ülkemiz için fayda gördüğümüz her alanda bilinçli davranacağız. Örneğin; dernek üyelerimizden bazı şirketler Somali gibi ülkelere yardımlar gönderdi ve onlarca öğrenciye burs vermektedir. Maalesef ki ecza deposu ve şirket ünvanımız olmasına rağmen ölçeklerimizden ötürü diğer büyük ecza dağıtım kanalları gibi geçmişte sesimizi duyuramayıp, katkı sunamadık. Fakat bu dernekleşme süreciyle birlikte devletin yetkili her kurumuyla görüşmeler yapmak için üstümüze düşen görevleri yapmak için çaba harcayacağız.

En büyük hedefimiz; ortak akıl, ortak bilinç kültürü oluşturup, üyelerimizle birlikte sektörümüze katma değer sağlamak.

Mevcut üye sayımız, Türkiye’nin İstanbul’undan Erzurum’una kadar30 ayakın üyemiz var. Henüz 1 aylık bir oluşum olduğumuz göz önüne alınırsa; bu sayının daha da yükseleceğine inanıyoruz. Üye alımında seçici olmaya çalışıyoruz. Çok kısa zamanda bu sayının yükseleceğini tahmin ediyoruz” şeklinde belirttiler.

Galeri
📆 16 Haziran 2012 Cumartesi 19:22   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR