Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Flaş

İstanbul’un İlk Tablet Gazetesi Yayın Hayatına Başladı!

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul’daki kamu kurum ve kuruluşlarının yaptığı çalışmaları duyurmak amacıyla yayın hayatına başlayan İstanbul Ajansı Gazetesi,artık tüm tablet bilgisayarlarda da ücretsiz okunabilecek.

 

İstanbul Valiliği İstanbul İl Özel İdaresi tarafından aylık yayınlanan İstanbul Ajansı Gazetesi’nin tanıtım toplantısı, CHP Grup Başkan Vekili Akif Hamza Çebi, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul İl Genel Meclisi 1. Başkan Vekili Hayrettin Çelik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sabri Kaya ve İl Genel Meclisi üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

 

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, yaklaşık 1 yıl önce yine aynı yerde İstanbullulara hizmet için kurulan İstanbul Ajansı’nın tanıtım toplantısında yeniden bir araya geldiklerini belirterek, teknoloji çağında olduğumuzu söyledi.

 

İletişimin ve haberleşmenin önemine vurgu yapan Vali Mutlu, şunları ifade etti: “İstanbul Ajansı Gazetesi artık tablet bilgisayarlardan okunabilecek. İstanbul Ajansı önemli bir işlevi yerine getiriyor. İstanbul’da bulunan 371 tane yerel medya, İstanbul Ajansı’nın yayınladığı haberlerden yararlanmaktadır. Bu yönü ile de yerel medyaya çok ciddi bir destek sağlamaktadır.”

 

İstanbul İl Genel Meclisi I. Başkan Vekili Hayrettin Çelik ise “İstanbul ile ilgili ne varsa başta idaremiz olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarının yaptığı çalışmaları duyurmak amacıyla yayın hayatına başlayan İstanbul Ajansı Gazetesi, artık tüm tablet bilgisayarlardan tamamen ücretsiz olarak takip edilebilecek” dedi.

 

Ayda bir yayınlanan ve dokuzuncu sayısını çıkan İstanbul Ajansı Gazetesi’nin, tablet haliyle de İstanbullulara hizmete devam edeceğini açıklayan Çelik, “Dünyanın köklü medeniyetlerine ev sahipliği yapan gizemli İstanbul’umuzu her yönüyle tanıtacak olan tablet gazetenin içerisinde her ay içeriğe paralel olarak video, fotoğraf, haber ve makaleler yer alacak. Ayrıca uygulama ile gazetenin eski sayılarına da ulaşabileceksiniz” diye konuştu.

İlgili Haberler

Basında Kadıköy
09 Nisan 2024
KADIKÖY BELEDİYE MECLİSİ, MESUT KÖSEDAĞI BAŞKANLIĞINDA İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Kadıköy Belediyesi’nin 31 Mart yerel seçimler sonucunda oluşan yeni meclisinin ilk toplantısı Belediye Başkanı Mesut Kösedağı başkanlığında gerçekleşti. Kadıköy Belediye Meclisi yeni döneminin ilk toplantısını yaptı. Kadıköy Belediye Başkanı Mesut Kösedağı başkanlığında 9 Nisan Salı günü Kozyatağı Kültür Merkezi’nde bulunan Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya siyasi partilerin ilçe başkanları ve Kadıköylüler katıldı. Meclisin ilk toplantısında Meclis […]

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
07 Nisan 2024
MABEL MATİZ’DEN SABA TÜMER’E ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Saba Tümer’in yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlendiği, Peyman’ın sponsorluğunda kendi kanalında yayınlanan “Saba Tümer’le” isimli YouTube programının bu haftaki konuğu Mabel Matiz oldu. Mabel Matiz, Hann Sahne’nin ev sahipliği yaptığı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le” de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aşk Aşeriyorum İLGİLİ HABER Eyüpsultan Belediye Başkanı Dr. Mithat Bülent Özmen görevine başladı Saba Tümer, programının […]

Belediye
07 Nisan 2024
ŞİLE’NİN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI ÖZGÜR KABADAYI GÖREVE BAŞLADI

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Şilelilerin halkının desteğiyle %51.88 oy oranı ile Şile Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi adayı Özgür Kabadayı, 4 Mart Perşembe günü Şile İlçe Seçim Kurulu’ndan düzenlenen mazbatayı vatandaşlarında yoğun katılımlarıyla birlikte teslim alarak başkanlık görevine resmen başladı. ŞİLE İÇİN YENİ BİR DÖNEM   İLGİLİ HABER Ataşehir’de yeni belediye başkanı Onursal Adıgüzel […]