MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » İstanbul’un İlk Tablet Gazetesi Yayın Hayatına Başladı!
İstanbul’un İlk Tablet Gazetesi Yayın Hayatına Başladı!


İstanbul’daki kamu kurum ve kuruluşlarının yaptığı çalışmaları duyurmak amacıyla yayın hayatına başlayan İstanbul Ajansı Gazetesi,artık tüm tablet bilgisayarlarda da ücretsiz okunabilecek.

 

İstanbul Valiliği İstanbul İl Özel İdaresi tarafından aylık yayınlanan İstanbul Ajansı Gazetesi’nin tanıtım toplantısı, CHP Grup Başkan Vekili Akif Hamza Çebi, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul İl Genel Meclisi 1. Başkan Vekili Hayrettin Çelik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sabri Kaya ve İl Genel Meclisi üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

 

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, yaklaşık 1 yıl önce yine aynı yerde İstanbullulara hizmet için kurulan İstanbul Ajansı’nın tanıtım toplantısında yeniden bir araya geldiklerini belirterek, teknoloji çağında olduğumuzu söyledi.

 

İletişimin ve haberleşmenin önemine vurgu yapan Vali Mutlu, şunları ifade etti: “İstanbul Ajansı Gazetesi artık tablet bilgisayarlardan okunabilecek. İstanbul Ajansı önemli bir işlevi yerine getiriyor. İstanbul’da bulunan 371 tane yerel medya, İstanbul Ajansı’nın yayınladığı haberlerden yararlanmaktadır. Bu yönü ile de yerel medyaya çok ciddi bir destek sağlamaktadır.”

 

İstanbul İl Genel Meclisi I. Başkan Vekili Hayrettin Çelik ise “İstanbul ile ilgili ne varsa başta idaremiz olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarının yaptığı çalışmaları duyurmak amacıyla yayın hayatına başlayan İstanbul Ajansı Gazetesi, artık tüm tablet bilgisayarlardan tamamen ücretsiz olarak takip edilebilecek” dedi.

 

Ayda bir yayınlanan ve dokuzuncu sayısını çıkan İstanbul Ajansı Gazetesi’nin, tablet haliyle de İstanbullulara hizmete devam edeceğini açıklayan Çelik, “Dünyanın köklü medeniyetlerine ev sahipliği yapan gizemli İstanbul’umuzu her yönüyle tanıtacak olan tablet gazetenin içerisinde her ay içeriğe paralel olarak video, fotoğraf, haber ve makaleler yer alacak. Ayrıca uygulama ile gazetenin eski sayılarına da ulaşabileceksiniz” diye konuştu.

📆 09 Haziran 2012 Cumartesi 10:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR