MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Belediye, Flaş, Genel, Toplum » Ataşehir’de 14 Spor Kulübüne Malzeme Yardımı Yapıldı!
Ataşehir’de 14 Spor Kulübüne Malzeme Yardımı Yapıldı!


Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi spor kulüplerine desteklerini sürdürüyor. Ataşehir Amatör Spor Kulüpleri Birliği yöneticileriyle toplantı yapan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, kulüp yöneticilerinin sorun ve isteklerini dinledi.

Başkan İlgezdi’den, kulüp çalışmalarını yapabilecekleri saha ve tesis isteyen yöneticiler, ekonomik destek beklentilerini de iletti. Ataşehir’deki 14 kulübün yöneticisinin katıldığı toplantıda, her kulübe spor malzemesi yardımında da bulunuldu.

 

Ataşehir Belediyesi olarak sporla ilgili çalışmaları desteklediklerini belirten Başkan İlgezdi,“Sizlerin kulüp çalışmalarında ne tür sorunlarla karşılaştıklarınızı biliyoruz. Belediye olarak sorunlarınızı çözmeye çalışıyoruz. Ataşehir Belediyesi olarak henüz yeni bir belediye olmamıza rağmen ilçedeki birçok eksiği tamamlamaya çalışıyoruz. Sizler spor kulüpleri olarak ilçemizdeki gençlerin ve çocukların hayatlarına büyük katkılar sağlıyorsunuz. Bunun farkındayız. Sizleri imkânlarımız elverdiğince desteklemeye çalışıyoruz” dedi.

 

Ataşehir Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Ekrem Köse de Ataşehir Belediyesi’nin çalışmalarından memnun olduklarını belirterek, kulüplerin isteklerinin yazılı olduğu bir listeyi Belediye Başkanı Battal İlgezdi’ye verdi. Toplantının sonunda Başkan İlgezdi spor malzemelerini kulüp başkanlarına teslim etti.

 

📆 05 Haziran 2012 Salı 17:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR