MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Kurtulmuş İle Turabi İstanbul’da Görüştü!
Kurtulmuş İle Turabi İstanbul’da Görüştü!


Halkın Sesi Partisi (HAS) Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş ile Keşmir eski Cumhurbaşkanı Abdulrashid Turabi İstanbul’da görüştüler.

 

Uluslararası bir sempozyuma katılmak için Türkiye’de bulunan Keşmir Eski Cumhurbaşkanı ve Jama’at el-İslami (Cemaat-i İslami) Keşmir Bölge Başkanı AbdulRashid Turabi’yi, Numan Kurtulmuş, HAS Parti İstanbul İl Başkanlığında ağırladı. Görüşmede, Cemaat-i İslami’nin Keşmir bölge başkanları ile Pakistan Dayanışma Platformu temsilcileri de hazır bulundular. Basına kapalı yapılan görüşme yaklaşık 45 dakika sürdü.

 

Buluşma sonrası bilgi veren HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, İslam dünyası ve Ortadoğu’daki yaşanan son gelişmeler hakkında bilgi alış verişinde bulunduklarını ve Turabi’ye parti çalışmaları hakkında bilgi verdiklerini ifade etti. AbdulRashid Turabi de, Kurtulmuş’a başarılar dilediği açıklamasında ziyaretten memnun kaldıklarını ve sonraki dönemlerde Türkiye’ye tekrar gelmek istediklerini söyledi.

 

Ayrıca kabulde Seikh Agcel ul Rahman (Cemaati İslami gitgit bölge başkanı),Raja Nazakat (Cemaati İslami tukaba bölge başkanı),Mustag Ahmad Advokate (Cemati İslami),İmran Sıddır (Pakistan dayanışma platformu),Dr.Khawar Nadelm (Pakistan dayanışma Platformu) temsilcileride hazır bulundular.

 

📆 30 Mayıs 2012 Çarşamba 13:19   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR