MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Suadiye, Toplum » 19 Mayıs Saat 19.00’ Da Bağdat Caddesi’nde Fener Alayı Fenerini Al Da Gel!
19 Mayıs Saat 19.00’ Da Bağdat Caddesi’nde Fener Alayı Fenerini Al Da Gel!


Kadıköylüler, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını Bağdat Caddesi’nde düzenleyecekleri, “Fener Alayı ve Gençlik Yürüyüşü” ile kutlayacaklar.

Bu yıl ilk kez 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı  resmi kutlamalarının iptal edilmesiyle harekete geçen Sivil Toplum Kuruluşları ve Kadıköylüler, Bağdat Caddesi’nde Fener Alayı ve Gençlik Yürüyüşü düzenleyecekler.

 

Her yıl Kadıköylülerin büyük ilgi gösterdiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramlarında düzenlenen geleneksel Cumhuriyet Yürüyüşlerinin başladığı Bağdat Caddesi Suadiye Işıklar’dan saat 19.00 da başlayacak olan Fener Alayı ve Gençlik Yürüyüşü sırasında özel olarak süslenen tır üzerinden yol boyunca marşlar çalınacak.

KADIKÖY BELEDİYESİ  EMRE AYDIN KONSERİ  DÜZENLEDİ

Kadıköy Belediyesi,  bu yıl düzenlediği gençlik konserinde ise gençleri sevilen sanatçı Emre Aydın ile buluşturuyor. Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi Otoparkı’nda düzenlenen ücretsiz konser saat 20.30 da başlayacak.

 

TARİH : 19 MAYIS SAAT 19.00

YER  : BAĞDAT CADDESİ SUADİYE IŞIKLAR

İRTİBAT : (216) 542 50 87

 

Galeri
📆 17 Mayıs 2012 Perşembe 10:04   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR