MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Bostancı, Etkinlikler, Flaş, Toplum » Hayvanlar için doğa hareketi!
Hayvanlar için doğa hareketi!


Bostancı Doğa Koleji öğrencileri tarafından barınaklarda  yaşayan  hayvanlar için bir duyarlılık kampanyası başlatıldı.  Kampanya 22 Şubat- 22 Mart 2012 tarihleri arasında Bostancı Doğa Koleji öğrencileri  tarafından barınaklarda yaşayan hayvanların ihtiyaçları ve terk edilmişlikleri ile ilgili sosyal sorumluluk projesi kapsamında çevrelerinde farkındalık yaratıldı.

 

 

Hayvan Hakları konusunda seminerler düzenlenip Doğa Koleji öğrencileri bilinçlendirildi.  Barınaklarda yaşayan bir çoğu sakatlanmış ve hepsi terk edilmiş hayvanların her şeyden çok hatırlanmaya ihtiyacı olduğu  unutulmayarak, kampanya Doğa öğrencileri tarafından  geniş kitlelere  yayıldı.

Öğrenciler evlerinde, apartmanlarında, sokaklarında  kampanyayı destekleyen insanların  büyük küçük demeden tüm yardımlarını toplayarak  ilaç,  battaniye ,  gazete kağıdı, mama kapları ve mamalardan oluşan malzemeleri kendi elleriyle barınağa götürdü.

22 Mart 2012 tarihinde Doğa Koleji öğrencilerinin emekleri, destekleri ve her şeyden önemlisi ziyaret sırasında hayvanlara karşı gösterdikleri sevgileri  için Ataşehir Hayvan Barınağı yetkilileri ve veterinerleri öğrencileri memnuniyetle karşıladı. Bu duyarlı hareketin tüm toplumumuza örnek olmasını umut ediyoruz.

Galeri
📆 27 Mart 2012 Salı 10:42   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR