MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Manşet, Mekanlar, Toplum » Kirazlıtepe Yaşam Merkezi’nin temeli 28 Ocak’ta atılıyor

Kirazlıtepe Yaşam Merkezi’nin temeli 28 Ocak’ta atılıyorÜsküdar Belediyesi; İstanbul manzarası eşliğinde sportif ve kültürel faaliyetlere ev sahipliği yapacak olan Kirazlıtepe Yaşam Merkezi’nin temelini 28 Ocak Cumartesi günü atıyor.

Üsküdar Belediyesi, İstanbul’un en güzel manzaralarından birine sahip Kirazlıtepe’de; içinde havuz, konferans ve spor salonları ile kafe, restoran ve seyir terasının bulunduğu yaşam merkezinin temelini 28 Ocak Cumartesi saat 13.00’te atıyor.

Bölgede yaşayan yoğun nüfusun kültürel ve sportif etkinliklere daha rahat bir şekilde ulaşabilmeleri için uzun süredir arsa geliştirme ve projelendirme çalışması yürüttüklerini ifade eden Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, “Muhteşem Boğaz manzarasıyla Üsküdarlıların vazgeçilmez mekanı haline gelecek yaşam merkezimizi, inşallah 1 yıl içinde tamamlayarak hizmete açacağız” dedi.

Üsküdar Belediyesi Kirazlıtepe Yaşam Merkezi; Semt Kültür Merkezi, Semt Etüt Merkezi ile Havuz ve Fitness Merkezi olmak üzere 3 ayrı fonksiyonu bünyesinde barındıracak. 800 kişilik çok amaçlı salon, erkekler ve kadınlar için iki ayrı yüzme havuzu ve fitness salonları, 7 adet derslik ile 3 adet el sanatları satış mağazasının bulunduğu Kirazlıtepe Yaşam Merkezi’nde, 30 araçlık kapalı otopark dışında 150 metrekarelik restoran ve 365 metrekarelik Boğaz manzaralı teras da yer alacak. İSTANBUL (İHA)

📆 25 Ocak 2012 Çarşamba 11:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR