MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Genel, Toplum » Aşkım Kapışmak İlk İmza Günüyle Kadıköy Alkım Kitabevi’nde
Aşkım Kapışmak İlk İmza Günüyle Kadıköy Alkım Kitabevi’nde


Davranış Bilimleri ve İletişim Uzmanı Aşkım Kapışmak, büyük ilgi gören ve geniş kitlelere ulaşan kitabı “Beni Benimle Aldatır mısın?”ın ilk imza günü için, 21 Ocak saat 15:00’da Kadıköy Alkım Kitabevi’nde okuyucularıyla buluşuyor.

     

        Günümüz ilişkilerini kendine özgü mizahi tarzıyla ve gerçekçi çözümlemelerle ortaya koyan Aşkım Kapışmak; üçüncü kitabı “Beni Benimle Aldatır mısın?”ı takipçileriyle buluşturdu. Kadın-erkek ilişkilerinin en önemli konularından biri olan “aldatma”yı kendi kaleminde farklı boyutlara taşıdığı “Beni Benimle Aldatır mısın?”da  ilişkiler, kadın ve erkeğin doğası içinde değerlendirilerek masaya yatırılıyor.

 

      2011 sonunda yayımlanmasına rağmen ikinci baskısı tükenen ve kategorisinde en çok satanlar arasında yer alan “Beni Benimle Aldatır mısın?”, kısa sürede hem okurun hem de medyanın ilgi odağı haline geldi.

 

      Uzun yıllar yurtdışında ve Türkiye’de davranış bilimleri ve oyunculuk eğitimi alan, 2008’den bu yana binlerce kişiye seminer veren Aşkım Kapışmak; stand up gösterileri, seminerleri, bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmeti ile günümüzün aranan isimlerinden. Bir yandan mizahi duruşu, diğer yandan herkesin ilişkide yaşadığı ya da çevresinde karşılaştığı olayların birebir çözümlemeleri ile hem güldürüyor, hem de çözüm üretiyor. Ayrıca hafta içi her gün 16:30’da Türkmax’ta “Buyrun, Paylaşalım” adlı programı hazırlayıp sunan Aşkım Kapışmak, programında değindiği konular ve sohbetlerle büyük beğeni topluyor.

Galeri
📆 17 Ocak 2012 Salı 13:00   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR