MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Büyükşehir, Genel, Manşet, Sağlık » İBB sağlık hizmetleri Silivri’de devam ediyor
İBB sağlık hizmetleri Silivri’de devam ediyor


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın ücretsiz sağlık bilgilendirme hizmetleri, Silivri’nin tüm köy ve mahallelerinde 10 Ekim 2011 Pazartesi gününe kadar devam edecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na bağlı İBB Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi, Evde Sağlık Hizmetleri Merkezi ve Özürlüler Merkezi tarafından Silivri’deki ücretsiz sağlık bilgilendirme hizmetleri 12 Eylül 2011 Pazartesi günü Gümüşyaka’dan başladı. Kolesterol, şeker, kan yağları testleri ile 20 yaş üstü bayanlar ve 60 yaş üstü erkekler için kemik erimesi, mamografi, kolon kanseri ve rahim kanseri testleri yapan gezici sağlık ekipleri, gün içinde sonuçları vatandaşlara vererek sağlık durumları hakkında bilgilendirme ve ilgili kuruma yönlendirme yapıyor.

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı Sosyal İşler Birim Başkanı Necati Gidici’nin koordinasyonunda devam eden çalışmalara, her mahalle ve köyde AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri de dönüşümlü olarak destek veriyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın ücretsiz sağlık bilgilendirme hizmetlerinden bugüne kadar Gümüşyaka, Değirmenköy, Çanta, B. Çavuşlu, Beyciler, Çayırdere ve Sayalar halkı yararlandı.

İSTANBUL

📆 21 Eylül 2011 Çarşamba 17:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR