MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Sağlık, Toplum » Hem sağlığınızı kazanın hem tadını çıkarın!..
Hem sağlığınızı kazanın hem tadını çıkarın!..


Memorial Sağlık Grubu ve Türk Hava Yolları ( THY) çok önemli bir işbirliğine imza attı.

Yapılan anlaşma çerçevesinde, Türkiye’de ilk kez sağlık harcaması karşılığında mil puan kazanılacak.

Memorial Sağlık Grubu’nda 500 TL ‘lik sağlık harcaması yapan tüm Miles& Smiles Yolcu Programı üyeleri, 500 bonus mil sahibi olacak. Ayrıca Miles&Smiles üyeleri Memorial Sağlık Grubu’nda özel kampanyalardan da yararlanabilecek.

Sağlık ve havacılık sektörünün bu önemli iş ortaklığı ile ilgili olarak; Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürü Uğur Genç ve Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Orhan Sivrikaya, düzenlenen imza protokolünde bir araya geldi.

Hem sağlığınız hem de tatil bütçeniz güvence altında

Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürü Uğur Genç, “THY gibi dünya markası bir kurumla böyle bir işbirliğine imza atmak bizim için çok önemli” diyerek açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Memorial Sağlık Grubu olarak her geçen gün hizmet kalitemizi ve hasta memnuniyetini artırmak için hastalarımıza pek çok imkan sunuyoruz. Memorial’da sağlık harcaması yapan Miles&Smiles üyesi hastalarımız Türk Hava Yolları ile yapacakları seyahatlerde büyük avantajlara sahip olacak. Ayrıca Memorial Sağlık Grubu, sağlık turizminde önemli bir oyuncu. Yılda yaklaşık 7-8 bin hastamız yurtdışından kurumumuza geliyor. Bu hastaların büyük bir kısmı seyahatlerinde THY’yi kullanıyor. THY sağlık turizmine büyük destek veren ve bu konuda önemli çalışmalar yapan bir kurum. Birlikte sağlık turizmine yönelik projeler geliştirerek, başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum.”

Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Orhan Sivrikaya da uygulamanın1 yıl boyunca devam edeceğini belirterek, “2 Milyonu aşkın Miles&Smiles Özel Yolcu Programı üyemize farklı sektörlerden yeni program ortakları ile yeni mil kazanma olanakları sunmaya ve hizmet çeşitliliğimizi artırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

📆 07 Haziran 2011 Salı 09:54   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR