MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı Kiğılı Mağazası’nı ziyaret etti
Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı Kiğılı Mağazası’nı ziyaret etti


Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı oyuncuları ve teknik heyet ‘Fenerbahçe Kart, Kiğılı ile İmza Günleri’nde’ organizasyonu çerçevesinde taraftarlar ile bir araya geldi.
Organizasyona son üç yılda Avrupa Şampiyonası ve dünya liglerinde ‘en iyi skorer’ ödüllerini alan Sırp asıllı oyuncu Ivan Miljkovic ile Arslan Ekşi, Emre Batur, Leonel Marshal ve Andrija Geric Fenerbahçe Voleybol Takımı oyuncuları katıldı. Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem, organizasyonla ilgili yaptığı açıklamada; Fenerbahçe’nin 10 milyon kişiye sahip büyük bir kulüp olduğunu belirterek, Fenerbahçe ile yaptıkları işbirliğinin önemine değindi. Suerdem sözlerine şöyle devam etti: “Spor ve hizmet sektörü
birbirine çok yakın ilişkiler içerisinde. Bizler de Kiğılı olarak bu sinerjinin tüketiciye fayda sağlaması için böyle bir çalışma içerisine girdik. FB kart sahiplerine kampanyalarımız üzerinden %5 indirim ekstra indirim avantajı sunduğumuz çalışmamızda, inanıyorum ki, Fenerbahçe Spor Kulübü’nü destekleyen yüz binlere çok daha kolay ulaşacağız.”
Türkiye’nin erkek giyimde öncü markası Kiğılı’nın 2010 yılı hedeflerini gerçekleştirdiğini de belirten Suerdem konuşmasına Fenerbahçe Erkek Voleybol takımına başarılar diyerek son verdi.
Güvenlik Servisleri Organizasyon Birliği Derneği’nin (GÜSOD) ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Özel Güvenlik Günleri, CoESS-GÜSOD birlikteliğinin 10. yılı kutlaması nedeniyle düzenlenen gala yemeği ile başladı.
GÜSOD Yönetim Kurulu Başkanı Oryal Ünver’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen galaya, güvenlik sektörünün dünyadaki en büyük organizasyonu olan The Ligue’in Türkiye’deki Genel Kurulu’na katılmak üzere 34 ülkeden gelen özel güvenlik şirketlerinin üst düzey yöneticileri de katıldı. Confederation Of European Security Services (CoESS) yönetimi ve üyelerinin de bulunduğu galada bir konuşma yapan GÜSOD Yönetim Kurulu Başkanı Oryal Ünver, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne (AB) girmeden önce kendi derneklerinin
girdiğini belirterek, “Biz 1994 yılında kurulduk. 1999 yılında CoESS’e başvurduk ve bu başvurumuz 1 ay içerisinde kabul edildi. Bizi önce gözlemci olarak aldılar ama sonraları bizim önemimizi anlayarak bizi asil üye yaptılar. Türkiye’den önce bizim derneğimi Avrupa Birliği’ne girdi. Şimdi Avrupa’ya güvenlik projeleri sunuyoruz. Kabul edilen projelerimizle öne çıkacağız. Özel güvenliğinin her konusunu görüşüp konuşacağız. Bu Türkiye için çok önemli bir organizasyon” dedi.
GÜSOD Yönetim Kurulu Üyesi ve Mis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Turan ise organizasyonda, Türkiye ve dünyadaki güvenlik sistemlerinin konuşulacağı özel güvenlik günlerinin, oldukça önemli bir organizasyon olduğunu belirterek, GÜSOD’un CoESS üyesi olmasının 10. yılı nedeniyle böyle bir etkinlik yapıldığını söyledi.

İSTANBUL (İHA)

📆 30 Kasım 2010 Salı 12:29   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR