MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Manşet, Sahrayıcedit » Ataşehir Belediyesinden Okullara Oturma Bankları
Ataşehir Belediyesinden Okullara Oturma Bankları


Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, ilçede yaptığı gezi ve inceleme çalışmalarında okulları ziyaret ederek okul yetkilileri ve öğrencilerin sorunlarını dinliyor.

Başkan Battal İlgezdi’nin yaptığı okul ziyaretlerinde özellikle öğrenciler Başkan İlgezdi’den teneffüslerde okul bahçesinde oturma yerlerinin olmadığından yakındı. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’de ilçe sınırları içinde bulunan 54 ilköğretim okulu ve lisenin bahçelerine oturma banklarının yerleştirilmesi için çalışma başlattı.

Ataşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ de okulların bahçe alanlarında temizleme ve düzenleme çalışmalarını tamamladıktan sonra okul bahçelerine bankları yerleştirmeye başladı. Bu arada kullanılmaz durumdaki yazı tahtaları da yine belediye tarafından yenileriyle değiştirildi.

Ataşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Deniz Kutlu, yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi okulların bahçe alanlarında temizleme ve düzenleme çalışmaları yaptıklarını belirterek, 54 okula toplam 350 adet bank yerleştirileceğini söyledi. Kutlu, şu ana kadar 130 bankın yerleştirildiğini açıkladı. Yenişehir Mahallesi’nde bulunan Yunus Emre İşitme Engelliler İlköğretim Okulu ile Ali İhsan Hayırlıoğlu İlköğretim Okulu ve Yenisahra Mahallesi’nde bulunan Sakarya İlköğretim Okulu bahçelerine bank takılması çalışmalarını Park ve Bahçeler Müdürü Deniz Kutlu, Halkla İlişkiler Müdürü Ercan Gül ve Ataşehir Belediyesi Eğitim Danışmanı Metin Bektaş’ta izledi.

📆 24 Ekim 2009 Cumartesi 11:12   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Ataşehir Belediyesinden Okullara Oturma Bankları” için bir cevap

  1. ilhan dedi ki:

    pazar yerinde olan sitemizi önüne belediye esnafının yemek ve dinlenmesi için 2 aden iki adet oturma bankına ihtiyacımız vardır masamız var dilekçede verdik hem belediyenin reklamı hemde milletimiizin oturması dinlenmesi için rica ediyorum esatpaşa mah imariskan blokları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR