Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Tekirdağ’da okullar tatil mi? 10 Ocak çarşamba Tekirdağ Valili kar tatili açıklaması

Yayınlanma:
ABONE OL

Tekirdağ’da okullar tatil mi? 10 ocak çarşamba günü Tekirdağ’da okullar tatil edilecek mi? Tekirdağ Valiliği 10 ocak çarşamba günü okulları tatil etmesi bekleniyor!

Tekirdağ yoğun kar yağışına teslim!

Marmara’yı etkisi altına alan soğuk hava ve kar yağışı Balkanlar üzerinden geldi. Soğuk havanın düştüğü yerlerde yoğun kar yağışı başladı. En çok kar Tekirdağ’da başladı. Tekirdağ’da sıcaklıklar eksiye düşmesiyle yoğun bir kar yağışı başladı!

Tekirdağ’da okullar tatil mi? 10 Ocak çarşamba 2024

Tekirdağ’da yoğun kar yağışı nedeniyle okulların tatil olması bekleniyor. Şu an için resmi açıklama gelmese de gün içerisinde Tekirdağ’da 10 ocak çarşamba günü okullar tatil edilebilir.

Son dakika tatil haberi geldi!

Tekirdağ’da yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle Süleymanpaşa, Şarköy, Malkara ve Muratlı’da bugün ve yarın okullar tatil edildi. 9 – 10 ocak tarihinde Şarköy, malkara, Muratlı ve Süleymanpaşa da okullar tatil oldu.

Tekirdağ Valiliği kar tatili açıkladı mı?

Tekirdağ Valiliği an itibariyle okulların tatil olmasınıyla ilgili açıklama yapmadı. Ancak kar tatili haberinin gelmesi bekleniyor. Tekirdağ Valilii kar tatili açıklaması yapar yapmaz burada olacak.

Tekirdağ’da kar yağışı 10 ocak çarşamba Tekirdağ’da yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle Süleymanpaşa, Şarköy, Malkara ve Muratlı’da tatil edildi.

İlgili Haberler

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
07 Nisan 2024
MABEL MATİZ’DEN SABA TÜMER’E ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Saba Tümer’in yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlendiği, Peyman’ın sponsorluğunda kendi kanalında yayınlanan “Saba Tümer’le” isimli YouTube programının bu haftaki konuğu Mabel Matiz oldu. Mabel Matiz, Hann Sahne’nin ev sahipliği yaptığı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le” de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aşk Aşeriyorum İLGİLİ HABER Ataşehir’de yeni belediye başkanı Onursal Adıgüzel göreve başladı.. Saba Tümer, programının ikinci […]

Belediye
07 Nisan 2024
ŞİLE’NİN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI ÖZGÜR KABADAYI GÖREVE BAŞLADI

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Şilelilerin halkının desteğiyle %51.88 oy oranı ile Şile Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi adayı Özgür Kabadayı, 4 Mart Perşembe günü Şile İlçe Seçim Kurulu’ndan düzenlenen mazbatayı vatandaşlarında yoğun katılımlarıyla birlikte teslim alarak başkanlık görevine resmen başladı. ŞİLE İÇİN YENİ BİR DÖNEM   İLGİLİ HABER Seçim bitti AK Parti İftar çadırı […]

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]