Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Hükümetten flaş açıklama! Erdoğan iyileştirme veya refah payı artışı yapacak

Yayınlanma:
ABONE OL

Bugün açıklanan maaşlara gelen zamlar sonrası hükümetten ilk açıklama geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından maaşlara iyileştirme ve refah payı açıklaması yapılacak!

Maaşlar hesaplanıyor ancak..

Cumhurbaşkanlığından flaş açıklama. Memur ve emekli maaşları açıklansa da hükümete yakın kanallar hükümetten gelen flaş haberi duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Hazine Maliye Bakanlığı iyileştirme ve refah payı açıklaması yapmaya hazırlanıyor!

Memur ve emekli enflasyona ezdirildi iddiaları!

Sosyal medyada çıkan memur ve memur emeklileri 6 aylık enflasyon farkı ve toplu sözleşme sonrası maaşlara gelen zamlar sonrası hükümete mutlu olmadıkları dile getiriliyor. SSK ve Bağ-kur emeklilerine enflasyon farkı dışında bir zam, iyileştirme ve refah payı artışı yapılmadığı için belediye seçimlerinde görüşürüz açıklamaları yapılıyor. Aynı anda hükümete yakın kanallardan son dakika bilgiler gelmeye başladı.

16 Ocak’ta yasal düzenleme gelebilir!

Şu an için refah payı artışı ve iyileştirme için TBMM’de resmi bir görüşme oyk. ancak hem emekliler hem çalışanlar için iktadara yakın kaynaklar çok hızlı bir şekilde 16 Ocak’ta meclisin açılmasıyla müüjdeleri ard arda verecek. Özellikle refah payı sonrası vatandaşlar enflasyona ezdirilmedi mesajı seçimler öncesi verilecek.

Emekli ve çalışan açlığa mahkum edilmeyecek!

Ak Parti ve hükümet tarafından canlı yayına bağlanan yetkilinin “Hükümet milyonlarca çalışanı ve emekliyi aileleri açlığa ve sefalete sürüklemesi mümkün değil, maaşlara iyileştirme ve refah payı Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyurulacak” açıklaması ümit oldu.

Refah payı gelecek!

1 hafta sonra Maaşlara ilave refah payı geliyor. Emekli aylıkları ve memur aylıkları için hesaplama da acele etmeyin diyen hükümet yetkileri Erdoğan’ın ilave Refah payını kesin olarak açıklayacağını dile getirdi.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]