Deneme Bonusu Veren

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Aile Bakanlığı yılbaşı öncesi TC kimlik numarası sonu 0 2 4 6 8 olanlara ödeme yaptı

Yayınlanma:
ABONE OL

Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığı, dar gelirli ailelere destek ödemesini yaptı. Aralık ayında destek ödemelerindne faydalanan vatandaşlara yeniyıl öncesi ödemeleri yatırıldı.

İhtiyaç sahibi vatandaşları desteklemek amacıyla Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığı tarafından hayata geçirilen aile destek ödemeleri hesaplara yatırıldı.

1.250 TL hesaplarda!

Ailelere yönelik sağlanan 1.250 TL destek ödemesi, bir çok ihtiyaç sahibi vatandaşlar tarafından merakla bekleniyordu. Hak sahibi vatandaşlara verilen ödemeler TC Kimlik numarasının sonu 0,2,4,6,8 olanlar için hesaba gönderildi.

Bakan Mahinur Özdemir Göktaş açıkladı!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Aralık ayı ödemelerinin hesaplara yatırıldığını açıkladı. Göktaş yaptığı açıklamada, “Aile Destek Programı kapsamında bugüne kadar 60,4 milyar lira destek sağladık. İhtiyaç sahibi hanelerimize bu ay toplam 4 milyar lira ödeme yapacağız” ifadelerini kullandı.

Aile Destek programı ödemelerini e-Devlet üzerinden T.C. Kimlik numarasıyla “Sosyal yardım bilgileri sorgulama” ekranına bakarak ödemelerin yatıp yatmadığını görebilirsiniz.

TC Kimlik numarası sonu 0,2,4,6,8 olanlar yılbaşına kadar gönderilen ödemeler hesaplara geçeceği aktarıldı. cumartesi, pazar ve pazartesi resmi tatil olduğundan ötürü ödemeler cuma gününe kadar elinize ulaşacak.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]