Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

SGK SSK BAĞKUR Memur EYT tüm emeklilere sevindiren haber! 15.000 TL ek ödeme duyuruldu

Yayınlanma:
ABONE OL

SGK SSK Bağkur memur ve EYT emeklisine müjde. 4A 4B 4C SSK BAĞKUR Memur ve EYT emeklisine güzel haber geldi. Emeklilere 15.000 TL ek ödeme duyurusu sevinç yarattı. İşte Emekliye verilecek 15.000 TL duyurusunun detayları!

Emeklileri sevindiren müjde

Emeklilere büyük müjde. Ocak ayının ilk haftasınında netleşecek emekli maaşı öncesi yeni bir ek ödeme müjdesi Emekliyi sevince boğdu.

cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı 5 bin TL ikramiye ödemeleri çalışan 5 milyon emekliye hafta içi yatırılma kararı sonrası bir müjde de bankadan geldi.

En Yüksek promosyonu veriyor!

Yıl sonu özel bankalar promosyon ödemelerinde rekor kırıyor. Özel bankalar kamu bankalarını geçerek emekli promosyon ücretlerini artırıyor. En yüksek emekli maaşı promosyonu 15 bin TL yükselmiş durumda. Türkiye Finansbank, 15 bin TL promosyon ödemesiyle en yüksek promosyon ödemesi yapan banka unvanını da ele geçirdi.

Türkiye Finansbank emekli pormosyon ücreti 15.000 tL çıkarttı!

Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Türkiye Finans, “Emeklilere 15.000 TL’ye Varan Nakit Promosyon ve Ödül Türkiye Finans’ta! 9 Aralık-31 Aralık tarihleri arasında maaşınızı Türkiye Finans’a taşıyın, 15.000 TL’ye varan nakit promosyon ve ödül fırsatından yararlanın” açıklaması yaparak emekli maaşını Türkiye Finans bankasına taşıyan vatandaşlara 15 bin TL promosyon ödemesi yapacağını açıkladı.

31 Aralık son gün!

Türkiye Finansbank yaptığı açıklamada 15 bin TL ek ödeme imkanı için başvuru işlemlerinin 31 Aralık tarihine kadar yapması gerektiğini yineledi. Emekli maaşını Türkiye Finans’a taşıyarak 15 bin TL ek ödeme alabilirsiniz.

 

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]