Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Cumhurbaşkanı yardımcısı Cevdet Yılmaz son dakika Asgari Ücret, Memur ve Emekli zammını açıkladı

Yayınlanma:
ABONE OL

SON DAKİKA Cumhurbaşkanı Cevdet Yılmaz son dakika Asgari Ücret ve emekli zammını açıkladı. Milyonlarca emekliye müjdeli haber! Emekli ve Asgari Ücret zammı açıklaması Cumhurbaşkanı yardımcısı Cevdet Yılmaz’dan geldi. Yılmaz “İmkanlarımızı zorlayarak emeklilerimizin yanında olacağız” diyerek zam oranını açıkladı. Asgari Ücret için “Bizim ana hedefimiz çalışanları enflasyona ezdirmemek olmuştur” açıklamasında bulundu. Son dakika Emekli zammı ve Asgari Ücret zammı açıklandı.

Cevdet Yılmaz zamları açıkladı!

Cumhurbaşkanı Cevdet Yılmaz, son dakika TRT haber’de gündeme dair merak edilenleri cevapladı. Enflasyonla mücadele ile ilgili de önemli açıklamalar yapan Yılmaz, 2024 yılında enflasyon %15, 2026 yılında tek haneye düşeceğini ifade etti!

ENFLASYONU DÜŞÜRECEĞİZ!

Cevdet Yılmaz, “Türkiye reel ekonomide ve büyümede çok başarılı oldu. Reelde elde ettiğimiz başarıyı, enflasyonunu düşürerek sürdürmeyi hedefliyoruz. Sıkıntımız enflasyon. O nedenle enflasyonla mücadele en önemli maddemiz olmuş durumda. Yıllık bazda enflasyonda düşüş 2024’te görülecek. 2025’te enflasyon yüzde 15, 2026’da tek haneli olacak” dedi.

SON DAKİKA MEMUR VE EMEKLİ ZAM ORANINI AÇIKLADI!

Memur ve emekli zam oranları milyonlarca vatandaş tarafından merak ediliyordu. Memur ve emekliye ne kadar zam yapılacağını açıklayan Yılmaz, maaşlara %50 zam geleceğini açıkladı.

Cevdet Yılmaz, ““İmkanlarımızı zorlayarak emeklilerimizin yanında olacağız. Memur emeklisiyle ilgili toplu sözleşme gereği alacakları bir fark ve enflasyon farkı var. Memur ve memur emeklisi için yüzde 50 civarında bir artış olacak. İşçi emeklisi için farklı bir artış olacak. Farklı emekli kesimleri arasındaki dengeyi koruyucu ve özellikle daha düşük alanları gözetici bir yaklaşım sergileyeceğiz” diyerek milyonlarca emekli ve memuru heyecanlandırdı.

SON DAKİKA ASGARİ ÜCRET AÇIKLAMASI!

Cumhurbaşkanı yardımcısı Cevdet Yılmaz, son dakika Asgari Ücret açıklaması geldi. “Geçen yıl asgari ücret %107 artmıştı. Bu yılda çalışanları enflasyona ezdirmeyeceğini” söyledi.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]