Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

16 milyon emekliye akşam saatlerinde son dakika müjdesi! 1 maaş ikramiye

Yayınlanma:
ABONE OL

4A 4B 4C SSK BAĞKUr Emekli Sandığı ve memur emeklisi milyonlarca vatandaşa akşam saatlerinde müjde geldi. Emeklilere 1 maaş ikramiye verilecek.

Başta Türkiye ve dünya olmak üzere küresel ekonomik sıkıntıda vatandaşlar zor anlar yaşıyor. Özellikle emekli vatandaşları küresel sıkıntılar çok etkilide.

Milyonlarca vatandaşa asgari ücretliye, memurlara ve emeklilere zam gelse de emekliler bir türlü enflasyon ayarına çekilemedi. En düşük zam alan emekliler ek zam talepleriyle ayakta durmaya çalışıyor.

SON DAKİKA AKŞAM SAATLERİNDE EMEKLİYe 1 MAAŞ İKRAMİYE DUYURUSU!

Yapılan son dakika açıklamasına göre 16 milyon emekliye ek ödeme müjdesi geldi. Aralık ayı sonuna kadar en düşük emekli aylığı olan 7.500 TL alıyorsanız, 1 maaş ikramiye yerine geçecek ek promosyon müjdesi geldi.

Garanti Bankası son dakika açıkladı!

Garanti Bankası 1 Aralık – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Garanti BBVA mobili indirip Garanti bankalı olan emeklilere, Garanti Bankasına taşıyan kişilere 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 2500 TL bonus verecek. 31 Ocak’a kadar harcanan 500 TL’ye 2500 TL bonus kazanacak emeklilere ödeme olan ödeme sonrası ek promosyon ödemesi de alarak 1 maaş ikramiye alabilirsiniz.

Garanti Bankası Emeklilere 7.500 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor. Garanti Bankasından 7.500 TL ve 2.500 TL alarak 10 bin TL ikramiyenizi alabilirsiniz.

Garanti BBVA’da 01.12.2013 – 31.12.2013 tarihleri arasında gelir veya aylıkları 3 yıl süre ile Bankayaya taahhüt eden tüm emekliler faydalabilir. Hemen Garanti BBVA internet sitesi, mobil şube yada internet bankacılığı üzerinden başvuru işlemlerini yaparak ikramiye ödemenizi alabilirsiniz.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]