Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

15 milyon emekli alabilecek! 4A 4B 4C SSK Bağkur ve memur emeklilerine 20 bin TL

Yayınlanma:
ABONE OL

Emeklilere müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. 15 milyon emekliye güzel haber şimdi geldi.

Emeklilere güzel haber Akbank’tan geldi. Akbank emeklilere yönelik faizsiz ödemesi sevinç yarattı. Cep telefonları üzerinden emekliye 20.000 TL alabileceği bir kampanya duyuruldu. Akbank uygulamasını cep telefonunuza indirerek sıfır faizli borç para alabilecekler!

15 milyon emekliye borç para müjdesi!

Akbank tarafından 15 milyon emekliye güzel haber. “”Mobilden Akbanklı olanlara özel 20.000 TL’ye varan %0 faizli Taksitli Avans! Hemen mobilden Akbanklı ol, kredi kartına başvur. 20.000TL’ye varan %0 Faizli Taksitli Avansını 6 ay vadeye kadar ücretsiz kullan” denilerek sıfır faizli taksitli nakit avans desteği duyuruldu.

20.00 TL Akbank faizsiz kampanyasının detayları nelerdir?

1 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Akbank mobili indiren emeklilere “Akbanklı olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ilk defa Akbanklı olacak emekliler faydalanacak.

İlk kez Axess veya Wings karta başvuranların 26 Ocak 2024 tarihine kadar başvuruların onaylanması durumunda 31 Ocak 2024 tarihine kadar faizsiz 20.000 TL çekim yapabilecekler.

Akbanklı olma süreci tamamlanan emekliler, kredi kartı başvurusu yaparak 20.000 tl alabilirler. Ayrıca mobilden Akbanklı olma süreci başlatıp tamamlamayanlar şubeye giderek işlemlerini tamamlayabilecek.

Akbanklı olan emekliler, Şube, müşteri iletişim telefonu, Akbank mobil uygulama, internet şube ve ATM’den kredi kartına başvuru yapabilecek.

Şartları yerine getiren Akbanklılara 20 bin TL faizsiz taksitli nakit avans alabilecek. 6 ay vade ile faiz alınmadan parayı kullanabilecek.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]