Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

TOKİ 32 ilde konut, 28 ilde işyeri satışı yapıyor! Başvurular başladı

Yayınlanma:
ABONE OL

TOKİ’den son dakika 32 ilde konut satışı duyurusu. TOKİ yüzde 25 peşinat, 48 ay vadeli ve 72 ay vadeli olmak üzere konut ve iş yeri sahibi yapıyor.

TOKİ 32 ilde konut satışı yapıyor!

Toki’den alınan bilgire göre, Adana, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Tunceli, Van, Yozgat ve Zonguldak’ta konutlar satışa sunuluyor. TOKİ konut satışları yüzde 25 peşinat ve 72 ay vadeyle yapılabilecek.

TOKİ 28 ilde işyeri satışı yapıyor!

Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bursa, Çorum, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hatay, İzmir, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Niğde, Ordu, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon’da iş yeri satacak. TOKİ iş yerlerini de yüzde 25 peşinat ile satacak ancak 48 ay vadeli olacak.

Konutlar için TOKİ, 13 Aralık çarşamba günü açık artırma yapılacak. Ankara THE Green Park Hotel ve TOKİ İStanbul Hizmet Binasında gerçekleştirilecek. Ayrıca “emlakmuzayede.com.tr” adresinden de teklif verilebilecek.

İş yerleri için 14 Aralık perşembe günü açık artırma yapılacak. Yine aynı adreslerde iş yerlerine teklif verilebilecek.

SON DAKİKA KAYITLAR BAŞLADI!

TOKİ 32 ilde konut ve 28 ilde işyeri için 12 Aralık salı günü saat 10.30’a kadar başvurular alınabilecek.

Başvurular ve teminatlar Türkiye Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek. Başvurular için “Toki.gov.tr” ve “emlakmuzayede.com.tr” ve “444 86 54” numaralı telefondan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Başvurular için ne kadar ücret yatırılacak?

600.000 TL’ye kadar olan bedeller için 50.000 TL, 1.499.999 TL’ye kadar olanlar için 100.000 TL muhammen bedeli yatırılacak.

5 Milyon TL kadar olan konut ve iş yerleri için 200 bin TL, 5 milyonun üzerinde olanlar için 400 bin TL Muhammen bedeli yatırılacak.

 

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]