MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Erenköy, Etkinlikler, Flaş, Toplum » Düğününde Fatih Keskin’i Ataşehir teşkilatı yalnız bırakmadı…

Düğününde Fatih Keskin’i Ataşehir teşkilatı yalnız bırakmadı…Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte artan düğün törenlerinden biride Ataşehir ’de yaşandı.

AK Parti Ataşehir İlçe Gençlik Kolları teşkilattan sorumlu Yürütme Kurulu Üyesi Fatih Keskin’in düğünü İçerenköy’deki Selay Düğün Salonu Tesislerinde yapıldı.  
AK Parti teşkilatının mensupları gençlik kolları teşkilat başkanı Fatih Kesin’i bu mutlu gününde yalnız bırakmayarak iyi bir teşkilatçılık örneği gösterdiler.

Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara’nın kıydığı nikâhta Belediye Meclis Üyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi Bütçe-Plan Komisyonu Başkanı Abubekir TAŞYÜREK ‘te nikah şahitliği yaptı.

Nikah sonrası davetlilere kısa ve güzel bir konuşma yapan Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, evli çiftlere mutluluklar diledikten sonra, “tereddüt ediyorum, evlilik cüzdanını damada mı yoksa geline mi versem?” diyerek evlilik cüzdanını tevdi için İBB Meclis Bütçe-Plan Komisyonu Başkanı Abubekir Taşyürek ‘e verdi.

Abubekir Taşyürek “Fatih Keskin’i samimi, fedakar ve gayretli çalışmalarından dolayı çok sevip takdir ettiğini belirterek kendisine eşiyle birlikte Allah’tan iki cihan saadeti” dileğini belirterek, “ bir bilge kişi eşlerimiz bize Allah’ın bir armağanıdır diyor, gerçektende erkek kadına, kadın erkeğe Rabbimizin çok özel ve güzel lütfüdür.” dedi.   Ancak evlilik hayatında hanımlarımızın önemi ve rolünün asla ihlal edilemeyeceğini, medeniyet anlayışımızda cennetin analarımızın, dolayısıyla hanımlarımızın ayakları altında olduğunun ifade edildiğini belirterek ,”Ben, Mustafa Kara Başkanımızda uygun görürse evlilik cüzdanını gelin hanıma vermek istiyorum” diyerek davetlilerin alkışları arasında evlilik cüzdanı geline tevdi etti.

Galeri
📆 14 Temmuz 2010 Çarşamba 16:29   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Düğününde Fatih Keskin’i Ataşehir teşkilatı yalnız bırakmadı…” için bir cevap

 1. NAZMİ dedi ki:

  SEVGİLİ BAŞKANIMA SELAMLAR OLSUN
  RABBİM MESUT BAHTİYAR ETSİN YAPMIŞ OLDUĞU BAŞARILI ÇALIŞMALRINDAN DOLAYI TEBRİK EDERİM. HER TEŞKİLATA BİR FATİH GEREKLİDİR .SAYGI VE SEVGİLERLE.
  KADIKÖY GAZETESİNEDE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ İİ ÇALIŞMLAR DİLERİZ.

  NAZMİ DOĞAN
  AKPARTİ ATAŞEHİR İLÇE GENÇLİK KOLLARI
  SEÇİM İŞLERİ BŞK. YARDIMCISI.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR