MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel » Geride Kalan Acılar Ve Doğmamış Çocuklar
Geride Kalan Acılar Ve Doğmamış Çocuklar


Siirt’in Eruh, Hakkâri’nin Çukurca İlçelerinde PKK’lı Teröristlerle Girdikleri Çatışmada Şehit Düşen Sekiz Askerden Geriye Acılı Aileler, Gözyaşı Ve Doğmamış İki Çocuk Kaldı. Bir Aile İkinci Kez Evlat Acısına Düştü

Siirt’in Eruh Ve Hakkâri’nin Çukurca İlçelerinde PKK’lı Teröristlerle Girdikleri Çatışmada Şehit Düşen Sekiz Asker, Düzenlenen Törenlerle Memleketlerine Uğurlandı. Şehitlerden Geriye Acılı Aileler, Gözyaşı Ve Doğmamış 2 Çocuk Kaldı.

Eruh Görendoruk Köyü Kırsalında Yaşanan Çatışmada Şehit Olan 2 Astsubay Ve 5 Asker İçin Siirt 3. Komando Tugay Komutanlığı’da Dün Tören Düzenlendi. Törene Siirt Valisi Necati Şentürk, 2. Ordu Komutanı Orgeneral Necdet Özel Ve Van Jandarma Asayiş Bölge Komutanı Korgeneral Nazım Altıntaş Katıldı. Törenin Ardından Jandarma Başçavuş Murat Taş’ın Cenazesi İstanbul’a, Jandarma Kıdemli Çavuş Ferhat Ünelli’nin Cenazesi Amasya’ya, Jandarma Onbaşı Hüseyin Gürlek’in Cenazesi Kütahya’nın Gediz İlçesine, Jandarma Onbaşı Orhan Kılıç’ın Cenazesi Kırşehir’ın Kaman İlçesine, Jandarma Erlerden Emrah Temel’in Cenazesi Bolu’ya, Burak Kapucuoğlu’nun Cenazesi Kastamonu’ya, Yusuf Ulaş’ın Cenazesi De Muş’un Malazgirt İlçesine Gönderildi. Hakkâri’nin Çukurca İlçesi’nde Önceki Gün Şehit Olan Astsubay Ferhat Erdem’in Cenazesinin De, Hakkâri Dağ Komando Tugay Komutanlığı’nda Düzenlenen Tören Sonrası Memleketi Kırşehir’e Gönderildiği Öğrenildi.

Etiketler: , , ,
📆 10 Eylül 2009 Perşembe 11:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR