MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Ekonomi, Genel, Gezi-Alışveriş, Manşet » Viko Geleneksel İftar Yemekleri Başladı!

Viko Geleneksel İftar Yemekleri Başladı!Anahtar ve priz sektörünün lideri VİKO, geleneksel iftar yemeği davetlerine 27 Ağustos’ta Bursa Almira Hotel’de düzenlenen iftar yemeği ile start verdi.

Viko bayileri, Thea bayileri, VİKO Artline bayileri, Vikotech bayileri, satış noktaları, TEDAŞ yetkilileri ve zincir mağaza yetkilileri gibi iş ortaklarından oluşan yaklaşık 400 kişilik bir kitleye davet veren VİKO’yu temsilen Türkiye Pazarlama ve Satış Direktörü Sn. Selçuk Ersoy ve ekibi de iftar yemeğinde hazır bulundu. Ersoy, gerçekleştirdiği sunumunda VİKO ve markaları, ürün gamı, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ve yeni dönem çalışmalarından bahsetti. İstanbul Sanayi Odası tarafından yapılan, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması sonucunda 366. sıraya yükselen VİKO’nun bu başarısının tüm iş ortaklarıyla beraber yarattıkları bir başarı olduğunun altını çizen Ersoy, hep birlikte bu çıtanın hep yükseleceğini vurguladı.

Yoğun iş programı nedeniyle iftar davetine katılamayan VİKO İcra Kurulu Başkanı Sn. Cahit Durmaz’ın iftar yemeği mesajı davetlilerle paylaşıldı. Mesajına öncelikle Ramazan-ı Şerif tebriği ile başlayan Durmaz, toplumsal sosyal sorumluluk kapsamında; her yıl geleneksel hale getirdikleri ve geçtiğimiz sene iftar çadırlarının yardımında 64.095 adet kişiye ulaştıklarını, yine bu sene de İstanbul Anadolu yakasında açılacak iftar çadırlarının yanında Afganistan, Afrika, Pakistan gibi ülkelerde açılacak çadırlarda 64.000 adet kişiye ulaşmayı hedeflediklerini iletti. “Ayrıca Viko ailesi olarak Türkiye çapında organize ettiğimiz iftar programları ile siz değerli iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizin katılımı ile yaklaşık 6.000 kişi ile iftar yapma mutluluğuna varmış olacağız.” diyerek mesajına devam eden Durmaz, bu yılki VİKO projelerinden bahsetti.

VİKO Artline, Karre ve Vikotech şalt grubunda endüstriyel ürün grubunu pazara sunan VİKO, Thea markasına bina otomasyon sistemlerini de ekledi, bunun yanında sayaç ürününü elektronik Ar-Ge ve tasarım bölümü tarafından yeniden tasarlatıp, kendi endüstriyel tesislerinde üreterek sene sonunda pazara sunmayı hedeflemektedir.

2009 yılında da 5 farklı projeyi yönetmiş ve hayata geçirmiş, yeni ürün geliştirme sürecindeki hızını dünya çapında yaşanan büyük sıkıntılara rağmen gerçekleştirip, yatırımcılık ruhunu bir kez daha gösterdiğini belirten Durmaz, çeşitli markalar ile pazara yeni ürünler arz etse de VİKO’nun bir bütün olduğunu ve tüm markalarının VİKO güvencesiyle tüketiciye sunulmakta olduğunu vurguladı.

İçinde bulunulan dönemde yerli ve yabancı pek çok firmanın istihdamda küçülürken, VİKO’nun çalışanlarını ve değerli insan sermayesini koruduğunu, çeşitli paketler ve aksiyonlar açıklayarak hem sektörün, hem de müşterilerinin yanında olduğunu ileten Durmaz, Üstlendikleri vizyonla, tüm paydaşlarıyla, 29 yıldır VİKO markasına güvenen Türk halkı ile, hep birlikte el ele yollarına devam edeceklerini belirterek mesajını sonlandırdı.
VİKO’nun Ramazan ayı boyunca Türkiye genelinde iş ortakları için düzenleyeceği iftar davetleri Bursa sonrasında İzmir Swiss Grand Efes, Ankara Sheraton, Konya Rixos, Kayseri Elmacıoğlu , Adana Hilton, Antep Tuğcan , Antalya The Marmara, Trabzon Novotel ve İstanbul Grand Cevahir Oteli’nde gerçekleşecek.

📆 08 Eylül 2009 Salı 18:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR