MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Toplum » Ataşehir Belediye Personeli annelere karanfil dağıttı
Ataşehir Belediye Personeli annelere karanfil dağıttı


Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, anneler günü nedeniyle yaptığı açıklamada, “Anaların yüreğinin sızlamadığı sevgi ve barış dolu, bir dünyada yaşamak için daha çok çalışmalıyız” dedi.

Ataşehir Belediyesi Anneler Günü’nü Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman başkanlığında belediye personelinden oluşan ekiplerle, ilçenin cadde ve sokakları ile büyük alış veriş merkezlerinde karanfil dağıtarak kutladı.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’de yaptığı bir açıklama ile tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Anneler Günü’nün, yaşanması gerekli özel bir duygu anı; annelerimizle aramızdaki sevgi bağına, yeni sevgi halkaları ekleyeceğimiz bir simge gün olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirten Ataşehir Belediye Başkanı Battal İLGEZDİ açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazarında kutladığımız anneler günü, bizim onların cefası, vefası karşılığında ne yaptığımızın hesabını verme günüdür. Hepimiz biliyoruz ki; Annelik, topluma karşı özverinin adıdır. Yine hepimiz biliyoruz ki; terör önce annelerin yüreğini dağlıyor. Ekonomik ve sosyal krizler önce annelerimizi vuruyor. Geleceğimize yönelik her kaygı önce onların yüreğinde kor ateşe dönüşüyor. Bizler, her yıl Anneler Günü’nde, insan olarak anne yüreğine düşen ateşi azaltamamanın yok edememenin utancını yaşıyoruz. Anaların yüreğinin sızlamadığı sevgi ve barış dolu, bir dünyada yaşamak için daha çok çalışmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle karşılıksız sevgi ve sonsuz özverinin simgesi, en kutsal varlıklarımız olan sevgili annelerimizin annelerin gününü kutluyor, hepsinin ellerinden saygıyla öpüyorum.”

📆 10 Mayıs 2010 Pazartesi 12:18   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR