MENÜ ☰
Ahmet Şimşek Koleji
Kadıköy Gazetesi » 19 Mayıs, Flaş, Genel, Toplum » İstanbul’da 3 gün elektrik kesintisi
İstanbul’da 3 gün elektrik kesintisi


İstanbul’un bazı ilçelerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 3 gün elektrik verilemeyecek.

 

GAZİOSMANPAŞA

8 Ocak Perşembe 06:00 – 18:00 saatleri arasında Karadeniz Mahallesi, 1166 Sokak,1138 Sokak,1165 Sokak,1169 Sokak,Mehmet Akif Caddesi,1224-1225 Sokak ve civarı

9 Ocak Cuma 06:00 – 18:00 saatleri arasında Bağlarbaşı Mahallesi,İzmir Sokak,Tulumba Sokak,Nazlı Sokak,Hamam Caddesi,Cephanelik Sokak,İnce Sokak,Çetinkaya Sokak,Yayla Sokak ve civarı

10 Ocak Cumartesi 06:00 – 18:00 saatleri arasında Cebeci Caddesi,106,16,653 Sokaklar,Galeri Caddesi,Realkom(Bossa) ve civarı

BAHÇELİEVLER

8 Ocak Perşembe 08:00 – 17:00 saatleri arasında Yenibosna Merkez Mahallesi,GHS Uluslararası Taşıma,Barış Tekstil,Boğaziçi Beton A.Ş.

9 Ocak Cuma 08:00 – 14:00 saatleri arasında Bahçeşehir Mahallesi,Doğa Parkı Caddesi,Karayel Sokak,Samyeli Sokak,Meltem Sokak ve civarı

SULTANGAZİ

8 Ocak Perşembe 06:00 – 18:00 saatleri arasında Sultançiftliği Mahallesi,26 Sokak, Ordu Caddesi,183 Sokak,185 Sokak,22 Sokak,25 Sokak,Eski Edirne Asfaltı No: 602,610,614,616,594,596,600,557,559,181,182 Sokak ve civarı

9 Ocak Cuma 06:00 – 18:00 saatleri arasında Esentepe Mahallesi,2414 Sokak,Seçkinler Sitesi,2394 Sokak,2867 Sokak,2416 Sokak,2396 Sokak,2870 Sokak,2858 Sokak ve civarı

BAŞAKŞEHİR

8 Ocak Perşembe 08:00 – 14:00 saatleri arasında Bahçeşehir Mahallesi,Doğa Parkı Caddesi,Sülün Sokak ve civarı

9 Ocak Cuma 08:00 – 18:00 saatleri arasında Bahçeşehir Mahallesi,Bülbül Caddesi,Ardıç Caddesi ve civarı

10 Ocak Cumartesi 08:00 – 18:00 saatleri arasında Bahçeşehir Mahallesi,Bülbül Caddesi,Cengiz Süzer Caddesi,İskete Çıkmazı,Badem Villaları ve civarı

BAĞCILAR

8 Ocak Perşembe 08:00 – 18:00 saatleri arasında Yıldıztepe Mahallesi,35/14-A 35/14-B, 35/14-C ve 35/16 Sokaklar

10 Ocak Cumartesi 08:00 – 17:00 saatleri arasında Bağlar Mahallesi,Batik Örme Sanayi, Petrol Ofisi A.Ş, Anadolu Restoran İşletmeleri(MC Donalds)

BÜYÜKÇEKMECE

9 Ocak Cuma 08:00 – 16:00 saatleri arasında Muratçeşme Mahallesi,Hünkartepe Caddesi,Güneysu Sokak,Güz Sokak,Kardelen Sokak,Ender Sokak,Ceylan Konakları

BEYLİKDÜZÜ

9 Ocak Cuma 18:00 – 00:00 saatleri arasında Yakuplu Mahallesi,Bakırcılar Sanayi Sitesi,Manolya Caddesi,Karanfil caddesi ve civarı

10 Ocak Cumartesi 18:00 – 00:00 saatleri arasında Yakuplu Mahallesi,Bakırcılar Sanayi Sitesi,Açelya Caddesi, 1.Caddesi ve civarı 11:00 – 14:00 saatleri arasında 19 Mayıs Mahallesi,Gonca Sokak,Kahraman Sokak,Leyla Sokak ve civarı

BAKIRKÖY

9 Ocak Cuma 08:00 – 18:00 saatleri arasında Zeytinlik Mahallesi,Fahri Korutürk Caddesi,Ömer Naci Sokağı,Yakut Sokağı,Ebuziya Caddesi,Fişekhane Caddesi,Halkçı Sokağı,Taşevler Sokağı ve civarı

KÜÇÜKÇEKMECE

9 Ocak Cuma 08:00 – 17:00 saatleri arasında Beşyol Mahallesi,Türk Hava Yolları İkram Hizmetleri A.Ş.

LEVENT

10 Ocak Cumartesi 10:00 – 13:00 saatleri arasında Akatlar Mahallesi, 6. Gazeteciler Sitesi,Hare Sokak,Yıldırım Oğuz Göker Sokak,Menekşe Sokak,Uğur Mumcu Caddesi,Beşiktaş Koleji

ESENYURT

10 Ocak Cumartesi 13:00 – 17:00 saatleri arasında Atatürk Mahallesi,Kazım Karabekir Caddesi,Fırtına Sokak ve civarı

AVCILAR

10 Ocak Cumartesi 09:00 – 12:00 saatleri arasında Ambarlı Mahallesi,Öğretmenler Caddesi,Çelik Sokak ve civarı

ARNAVUTKÖY

 

10 Ocak Cumartesi 09:00 – 16:00 saatleri arasında Hadımköy Mahallesi,Dr Mithat Martı Caddesi ve civarı

📆 08 Ocak 2015 Perşembe 12:29   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

Sıra Takım O G B M A Y Av. P Eleme veya küme düşme
1 Fatih Karagümrük 3 2 1 0 7 2 +5 7 2021-22 UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turu
2 Galatasaray 2 2 0 0 5 1 +4 6 2021-22 UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu
3 Alanyaspor 2 2 0 0 4 0 +4 6 2021-22 Avrupa Konferans Ligi üçüncü eleme turu
4 Göztepe 2 1 1 0 6 2 +4 4 2021-22 Avrupa Konferans Ligi ikinci eleme turu
5 Beşiktaş 2 1 1 0 4 2 +2 4
6 Antalyaspor 2 1 1 0 3 1 +2 4
7 Hatayspor 2 1 1 0 2 0 +2 4
8 Fenerbahçe 2 1 1 0 2 1 +1 4
9 Kasımpaşa 2 1 0 1 2 1 +1 3
10 BB Erzurumspor 2 1 0 1 3 3 0 3
11 Sivasspor 2 1 0 1 2 3 -1 3
12 Kayserispor 2 1 0 1 1 2 -1 3
13 Konyaspor 1 0 1 0 0 0 0 1
14 Gaziantep 2 0 1 1 3 5 -2 1
15 Trabzonspor 2 0 1 1 1 3 -2 1
16 Gençlerbirliği 2 0 1 1 0 2 -2 1
17 Yeni Malatyaspor 2 0 1 1 1 4 -3 1
18 Denizlispor 2 0 1 1 1 5 -4 1 2021-22 1.Lig
19 MKE Ankaragücü 1 0 0 1 1 2 -1 0
20 Çaykur Rizespor 2 0 0 2 1 4 -3 0
21 Başakşehir 3 0 0 3 0 6 -6 0

BAĞLANTILAR