MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Goody ve hayvan severler Beşiktaş’ta buluşuyor
Goody ve hayvan severler Beşiktaş’ta buluşuyor


Goody ve Beşiktaş Belediyesi barınaklardaki sevimli dostlarımız için yeni bir projeye imza atıyor. 18 Ekim 2014, Cumartesi günü 11:00 ile 20:00 saatleri arasında Beşiktaş Meydanı’nda kurulacak Goody standına uğrayıp Goody Kulübelerine top atan tüm hayvan severler Goody’nin barınaklara bağışlayacağı mama miktarını artırıyor.

 

 

 

17 Ekim 2014, İstanbul;

Evcilleri dostu, evsizleri sorumluluğu olarak gören Goody, hayvan haklarına duyarlı çalışmalarıyla dikkat çeken Beşiktaş Belediyesi ile yeni bir projeye imza atıyor.

Beşiktaş Belediyesi’nin desteğiyle 18 Ekim 2014, Cumartesi günü Beşiktaş Meydan’ında barınaklardaki dostlarına yardım toplamak için stant açacak Goody Kedi – Köpek Mamaları, tüm hayvan severleri bağışta bulunmaları için standına bekliyor.

 

Barınaklara ücretsiz bağışta bulunmak ise oldukça kolay!

 

Kurulacak Goody standına uğrayan ve bir imza karşılığı Goody Kulübesi’ne bir top atan herkes Goody’nin barınaklardaki dostlarımıza bağışlayacağı mama miktarını bir kilo arttıracak. Kampanya süresince toplanan Goody mamalar sevimli dostlarımızla buluşacak.

Ayrıca Goody standına uğrayanlar hem DJ ile eğlenceli vakit geçirebilecek hem de standdaki yarışmaya katılarak Goody mama kazanma fırsatı yakalayabilecek
.
Evcilleri dostu, evsizleri sorumluluğu olarak gören Goody ile markanın sahibi Tropikal Pet hakkında detaylı bilgi için; www.tropikalpet.com.tr, www.goody.com.tr ve www.facebook.com/Goodymama adresleri ziyaret edilebilir.

📆 17 Ekim 2014 Cuma 13:16   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR