MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Toplum » Karate şampiyonundan Kılıç’a ziyaret
Karate şampiyonundan Kılıç’a ziyaret


Karatede dünya, Avrupa ve Türkiye şampiyonlukları bulunan, son olarak Arnavutluk Başkenti Tiran’da “Altıncı Avrupa Shotokan Karate Şampiyonası” ve “Dünya Shotokan Kupası”nda birinci olan Kamil Üci, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ı makamında ziyaret etti

 

 
Ziyarette Başkan Kılıç, spora ve sporcuya her zaman destek olacaklarının altını çizerek, Kamil Üci’yi başarılarından ötürü tebrik etti. Kılıç ziyarette yaptığı konuşmada, “Spor gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzak tutmanın da en güzel yollarından birisidir. Bu bakımdan Maltepemizde sporun gelişmesi için sizin gibi değerli isimlere ihtiyacımız olduğu açık. Kamil Üci’nin başarısı aslında bütün Türkiye’nin başarısı olduğu gibi, sporun gelişmesi noktasında da önemli bir adımdır” dedi. Kamil Üci de, belediyelere bu anlamda çok önemli görevler düştüğünü söyleyerek, Maltepe’nin sporun ve sporcunun merkezi olması gerektiğini ifade etti.

 

 
KAMİL ÜCİ KİMDİR?
Dünya ve Avrupa klasmanında iki birincilik ve iki tane ikincilik madalyası kazanan, siyah kuşak 3 Dan, Türkiye Karate Federasyonu bölge hakemlerinden ve eski dünya şampiyonu Kamil Üci, aynı zamanda özel bir kursta karate eğitimi de veriyor. Üci son olarak, 3-4-5 Ekim 2014 tarihinde, W.S.K.U Dünya Shotokan Karate Federasyonu tarafından organize edilen “Altıncı Avrupa Shotokan Karate Şampiyonası” ve “Dünya Shotokan Kupası”nda, Dünya ve Avrupa Birincilik madalyalarını kazandı.

📆 17 Ekim 2014 Cuma 13:04   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR