MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Acıbadem, Etkinlikler, Flaş, Toplum » Bodrum katlarını spor salonuna dönüştüren “Öz-Er Sitesi”
Bodrum katlarını spor salonuna dönüştüren “Öz-Er Sitesi”


Acıbadem Öz-Er Sitesi A Blok sakinleri Kadıköy tarihinde görülmemiş bir ilke imza attılar. Site yöneticileri Feriha Hanım tarafından atılan bir adımla , atıl olarak kullanılan bodrum katlarını el birliğiyle spor salonu haline dönüştürdüler.

Yaptıklarını çok cüzi bir fiyata mal olduğunu söyleyerek, iki tane bisiklet ilave ettiklerini, müzik seti , televizyon koyduklarını ve daha çok kullanılmaz aletleri onararak kullanıma kazandırdıklarını belirttiler.Spor yapmanın  yanı sıra muhabbetin , komşuluk ilişkilerinin ön planda olduğu , evlerinde dizi izlemek yerine herkesin belirli bir saatte spor salonuna indiğini, spor yapmasalar bile sırf birbirlerinin yüzlerini görmek için  gittiklerini söylediler.

Apartmanda oturan Oya Ergül  Hanım yaptığı konuşmasında ;

“Bodrum katımızı rehabilite ederek, spor salonu olarak kullanmaya başladık.Buradaki amacımız, birbirleriyle iletişimi olmayan komşulukları canlandırmak,dostlukları arttırmak ve vakitlerini güzel amaçla değerlendirerek ,spor yaparak ,ahşap boyayarak ,gündelik stresten arınma terapileri uyguluyoruz.Spor tesislerine fazla para vermeyerek, vaktimizi en iyi şekilde değerlendiriyoruz.Acıbadem Öz-Er Apartmanında komşuluk ilişkilerini canlandırarak, büyük bir aile olduk.”diyerek içten duygularını dile getirdi.

   Oya  Hanımdan sonra daire-9 da oturan Öncel Dinçdoğdu sözlerini kısa cümlelerle noktaladı. Dinçdoğdu :  Bize bu salonu kazandıran , ön ayak olan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.İnşallah daha da güzel şeyler yapacağımızı düşünüyorum dedi.

“Bundan sonraki hedefimiz mahalledeki birliği sağlayıp sosyal projelerde yer almak.”diyen yönetici Feriha Hanım : “Herkese tavsiyemiz apartmanlarındaki  bodrum katlarını değerlendirerek, insanların hizmetlerine sunmaları” cümlesiyle sözlerinin altını çizerek önemli bir konuya değindi.

Birlik beraberlik içinde olup,böyle bir işe girişip,zaman harcayarak , site sakinlerinin faydalanmasını sağlayıp , bodrum katını keyifli,muhabbetin süre geldiği bir spor salonu haline getirmelerinden dolayı Kadıköy Gazetesi Ekibi olarak tebrik ederek,başarılarınızın devamını bekliyoruz.

Rüya Meriçboyu

Galeri
📆 20 Mart 2010 Cumartesi 11:55   ·   💬 11 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Bodrum katlarını spor salonuna dönüştüren “Öz-Er Sitesi”” için 11 cevap

 1. Yasemin Tarimcioglu dedi ki:

  Evet, cok güzel bir proje. Destekliyorum. Herzaman arkandayiz Arzu Abla

 2. merve dedi ki:

  öz-er apartman sakinlerini yürekten kutluyoruz. ÖZKAN AİLESİ ANKARA

 3. nihan dedi ki:

  Çok güzel olmuş. Tebrik ederiz. Umarım devamını başkaları da yapar …

 4. eda yigit dedi ki:

  özer b.blk sakini olarak bende bu spor salonundan yararlanıyorum. yapılan işlerin iyi bir amaç ve öz veriyle yapılmış olduğunu görüyorum ve emeği geçen herkesin ellerine sağlık diyorum…

 5. ceyda dedi ki:

  Öz-Er apartmanında oturan arkadaşım olduğundan bodrum katlarının önceki ve sonraki halini yakından görebildim .. Büyük bir özveriyle ve sabırla baştan yarattıkları bodrum katlarında şimdi şık bir spor salonları var … Emeği geçenlere bizlere örnek oldukları için teşekkür ederim ..

 6. ceren öztunç dedi ki:

  Örnek olan başarınız ve çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum … Atıl olan yerleri değerlendirerek kullanım alanlarını geliştirdiğiniz için ve hızla kalabalıklaşan insanların kapı komsularını bıle tanımadıkları bınalara örnek oldugunuz için sizleri tebrik ederim…

 7. cemal dedi ki:

  Günümüzde lüks spor salonlarına kendilerinizi bağımlı kılmamak adına bu yaptıgınız girişimden dolayı sizleri tebrik ederim .

 8. EREN dedi ki:

  Sizleri girişimciliğinizden ve başarılarınızdan dolayı tebrik ederim .

 9. Melek ERKIR dedi ki:

  Diğer binalara örnek olması dileğiyle çalışmalarınızda başarılar dilerim

 10. SaglamKafaSaglamVucuttaBulunur dedi ki:

  Diğer tüm sitelere ve apartmanlara örnek olacak bir proje. Site yönetimini ve sakinlerini atıl alanlarının değerlendirilmesi ve spor yapma istekleri için tebrik ediyorum.

 11. mustafa izgi dedi ki:

  spor salonunu aynı zamanda detoks merkezi de yapabilirsiniz.Spor(terlemeli sabah sporu)üstüne detoks etkili meyveler (salatalık kavun karpuz v.b) yenrse vücudumuz toksinleri zehirleri(kanser tümörlerini) vücuttan atmaya başlıyor.googlda yaz=ziyaretçimiz ali cin-akçaabatajans.com da oku esen kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR