MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Kanal T’den Süpriz Transferler!

Kanal T’den Süpriz Transferler!Kanal t  Vj Bülent, AKDEV Genel Başkanı Gül KARYALDIZ’dan sonra ekrenına süpriz transferle Yıldız TİLBE ve Kuşum Aydın İle anlaşma sağlayıp Kanal t ekranına taşıdı.

Kanal t ekranlarında programları devam eden Yıldız TİLBE ve Kuşum Aydın’dan sonra Kanal  t genel yayın yönetmeni İlker KARACA Oya AYDOĞAN’la prensipte anlaştıklarını onunda çok yakında kanal t ailesine katılacağını belirti. Kanal t ekranını renklandiren isimlerde Aslı KÖKÇE ‘’sohbetin Aslı ‘’, Derya YOLYAPAN’ın hazırladığı ‘’magazin programı’’ ile Kadir BALIK ‘’çat kapı’’ adlı programını hazırlayıp sunuyor. AKDEV Atatürk Kültür Dayanışma Eğitim Vakfı Genel Başkanı Gül KARYALDIZ’ın hazırlayıp sunduğu

” Söylenmez ki söyleyesin ” adlı program kısa sürede dikkatleri üzerine yoplamayı başardı. Kanal t’nin Yönetim Kurulu Başkanı  İdris EKİNCİ’nin yaptığı açıklamada ‘’ortada bir başarı varsa ekip olarak gerçekleşen bir başarıdır, genel yayın yönetmenimiz, diğer yönetmenlerimiz, yapımcılarımız, ve bütün ekibimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım dedi bu başarının devamını temenni ediyorum diyerek bu kısa konuşma ile sözlerini bitirdi.

📆 11 Mart 2013 Pazartesi 11:10   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR