MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Fenerbahçe, Flaş, Genel, Toplum » Helen Doron Fenerbahçe Anaokulu Açıldı!
Helen Doron Fenerbahçe Anaokulu Açıldı!


1985’ten beri dünya genelinde 37 ülkede 750 şubesiyle faaliyette olan Helen Doron Early English şimdi de Fenerbahçe’de açıldı. İki ayri konsept ile hizmet veren Helen Doron Fenerbahce, 2-5 yas arasinda ingilizce agirlikli anaokulu olarak hizmet verirken ayni zamanda 3 ay 12 yas arasi cocuklarada ingilizce dil egitimi kurslari duzenliyor. Her iki konseptte de eğitimler Helen Doron metolodjisi konusunda eğitim almış uzman İngilizce ve anaokulu ögretmenleri tarafından veriliyor.

 

Helen Doron Early English 25 yıllık uluslararası bir tecrübeyle başarısı kanıtlanmış eğitim metodolojisini uygulayarak çocukların İngilizce öğrenmesini sağlıyor.  Uygulanan özgün yöntemlerle çocuklar İngilizce öğrenmenin yanı sıra kendilerini ifade etme yetilerini geliştiriyor ve özgüvenlerini geliştiriyor.

 

Helen Doron Fenerbahce Anaokulu, miniklere neşeli ve eğlenceli bir ortam sunarken,  çocukların zeka gelişimlerine katkıda bulunuyor.

 

Helen Doron Fenerbahçe Anaokulu kurucusu Gülay Şengül Yağmur uygulanan özgün metotlarla  çocukların gelişiminde hayati önem taşıyan ilk 6 senenin özellikle  dil eğitimi konusunda en verimli şekilde değerlendirildiğini vurgulayarak her yaş grubuna ozel farkli programlar ve eğitici  materyallerle miniklerin İngilizce öğrenmelerini sağladıklarını ve kalici hale getirdiklerini belirtiyor.

 

Helen Doron Fenerbahçe,  Cemil Topuzlu Caddesi İş  Bankasi Bloklari A Blok’ta hizmet veriyor.

 

📆 06 Kasım 2012 Salı 11:47   ·   💬 2 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Helen Doron Fenerbahçe Anaokulu Açıldı!” için 2 cevap

  1. merve dedi ki:

    merhaba,
    kizim icin okul arayisinda idim, haberinizden sonra Helen Doronu ziyaret ettim zaten bize de cok yakindi..Ve simdi kizimiz Helen Doron ogrencisi,, cok memnunuz. tesekkurler

  2. NUR LİMON dedi ki:

    Merhaba, daha henüz hamileyken Helen Doron sistemini haberlerde görmüştüm ve oğlum 3 aylık olunca sisteme dahil olmayı planlamıştım. Şimdi 4 aylık ve ben de bugün Fenerbahçe şubesini ziyaret ettim. Oğlum 6 aylık olunca kısmetse biz de Helen Doron’lu olacağız. O günü iple çekiyorum. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR