MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Genel, Manşet » “Yılın Kaliteli Okulu” Marmara Havacılar Anaokulu
“Yılın Kaliteli Okulu” Marmara Havacılar Anaokulu


Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 05 Ocak 2012 tarihinde Uğur Mumcu Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi’nde Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları ödül töreni düzenledi. Özel Marmara Havacılar Anaokulu 2010-2011 eğitim öğretim dönemi boyunca yaptığı çalışmalar doğrultusunda ‘’ Yılın Kaliteli Okulu’’ dalında ödüle layık görüldü. İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gök tarafından Özel Marmara Havacılar Anaokulu Müdürü Güzin Polat’a plaket verildi.

Kartal ilçesinde toplam seksen altı okuldan üçyüz kişinin katıldığı törende Prof. Dr. Aytaç Açıkalın tarafından “İnsan Kaynağının geliştirilmesi, Eğitimde Kalite Arayışları ve Okul Yöneticilerinin Rolü” konulu bir seminer düzenlendi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 09.02.2010 tarihinde yayınladığı 2010/14 sayılı genelge ile tüm İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile okul ve kurumların stratejik planlarını hazırlaması ve Toplam Kalite Yönetimi ile ilgili iş ve işlemlerin yapılması istenmesi üzerine Marmara Havacılar Anaokulu 2007 yılından itibaren sürdürdüğü çalışmalarla Stratejik Planını hazırladı. Bu plan doğrultusunda; Toplam Kalite Yönetimi ile ilgili 2009-2010 eğitim öğretim yılında yaptığı çalışmalarla, 2010 yılında da Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde “Yılın Kaliteli Ekibi” kategorisinde birincilik derecesinin sahibi oldu.

📆 07 Ocak 2012 Cumartesi 13:45   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR