MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Sağlık, Toplum » Medicana Çiftehavuzlar Ağız-Diş Sağlığı Merkezi açıldı

Medicana Çiftehavuzlar Ağız-Diş Sağlığı Merkezi açıldıMedicana Sağlık Grubu, Bahçelievler Diş’in ardından ikinci Diş merkezi Kadıköy Çiftehavuzlar’da açıldı. Medicana Sağlık Grubu, 2007 de Bahçelievler Haznedar’da açtığı ilk diş merkezinin ardından, ikinci ağız diş sağlığı merkezini Kadıköy Çiftehavuzlar’da hayata geçirdi. Ağız ve Diş sağlığı ile ilgili her türlü tanı ve tedavinin gerçekleştiği ve diş hekimliğinin bütün ihtisas dallarının aynı çatı altında toplandığı Medicana Bahçelievler Diş;  ağız – diş – çene cerrahisinden proteze, implant, ortodonti, estetik diş hekimliği ve çene cerrahisine kadar pek çok alanda Avrupa yakasında 365 gün/ 24 saat komple hizmet sunuyor.

Medicana Çiftehavuzlar Diş; gerek donanımı, gerek kadrosuyla, Anadolu yakasında bu alandaki önemli bir boşluğu da doldurmayı hedefliyor. Son teknolojiyle dental tomografiden lasere kadar modern cihazlarla hizmet verecek olan Medicana Çiftehavuzlar Diş’te hastalar ağız diş sağlığı açısından aradıkları her şeyi son derece şık mekanlarda ve Medicana konforuyla bulabilecekler.

24 saat açık ve tüm ağız diş sağlığı disiplinlerinde hizmet verme kapasitesinde bir merkezi tüm İstanbulluların hizmetine sunma konusunda çalışmaları devam eden Medicana Sağlık Grubu, ikinci Ağız Diş Sağlığı merkezini Kadıköy Çiftehavuzlar’ daki şık binasında hizmete sundu.

Türkiye’de ihmal edilmiş bir konu olan ağız diş sağlığı konusunda önemli bir boşluğu dolduracak olan Medicana Çiftehavuzlar Diş Merkezi; son teknolojik donanımı, deneyimli uzmanları ve modern ve konforlu hizmet alanlarıyla ağız diş sağlığı konusunda tüm branşlarda hizmet verecek. Tamamı diş hekimliğinde akademik kariyeri olan deneyimli uzman hekimlerden oluşan kadrosuyla Çiftehavuzlar Diş’te tedavi kadar koruyucu hekimliğe de önem verilecek.  Bunun için halka yönelik taramalar yapılacak, gençlere ve çocuklara ağız ve diş sağlığının anlatıldığı seminerler verilecek.

Günümüz modern tıp dünyasında teknolojisi en hızlı gelişen diş hekimliği alanında tüm donanımın sağlandığı Çiftehavuzlar Diş Merkezi; ortodontiden çene cerrahisine, diş estetiğinden, implantolojiye kadar tüm branşlarda hizmet verecek. Ağız Diş Sağlığı ile ilgili her türlü sorunun çözümünün mümkün olduğu merkezde hasta günün hangi saatinde gelirse gelsin karşısında mutlaka bir uzman bulacak.

📆 10 Kasım 2011 Perşembe 12:16   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR