MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Ekonomi, Flaş, Genel » Garanti’ye yatırımcı ilişkilerinde iki birincilik ödülü
Garanti’ye yatırımcı ilişkilerinde iki birincilik ödülü


Garanti Bankası, gelişmekte olan piyasalara yönelik faaliyet gösteren Acclaro’nun Türkiye’de düzenlediği “2011 Yatırımcı İlişkileri Ödülleri” kapsamında, “En İyi Kurumsal Yönetişim İletişimi” ve “En İyi Yatırımcı İlişkileri Faaliyet Raporu” kategorilerinde birinci oldu.
Üst üste iki yıldır “En İyi Yatırımcı İlişkileri Faaliyet Raporu” kategorisinde birincilik kazanan Garanti, bu yıl “En İyi Kurumsal Yönetişim İletişimi” kategorisinde ilk defa birinciliğe imza attı. Ödül kazananlar, Thomson Reuters Extel Surveys tarafından yapılan, uluslararası finans kurumlarından yatırımcı ve analistlerin katıldığı elektronik oylama ve jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda belirlendi.
Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, “Bu ödül, tüm paydaşlarımızla kurduğumuz proaktif şeffaf iletişimin, güvene dayalı ilişkilerimizin ve bankamızın itibarının simgesi niteliginde. Çalışmalarımızın uluslararası platformlarda tekrar tekrar ödüllere layık görülmesi, bizi çok mutlu ediyor” dedi.

 

İSTANBUL (İHA)

Etiketler: , , ,
📆 10 Eylül 2011 Cumartesi 12:19   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR