MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Toplum » Ataşehir Belediyesi’nden Eğitim Seti

Ataşehir Belediyesi’nden Eğitim SetiBaşkan İlgezdi, okullara yardımcı kitaplardan oluşan “Eğitim Seti” dağıttı.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, eğitime verdiği önemi göreve başladığı ilkgünden itibaren artırarak sürdürüyor. Kendiside eğitimci olan Başkan Battal İlgezdi, okullar açılmadan önce boya-badana ve temizliğini yaptırdığı ilçede bulunan 54 okula bu kez sağlık semineri ve öğrencilere yardımcı kitap seti dağıtımını başlattı.

Ataşehir’de bulunan Şehit Hasan Akan İlköğretim Okulu’nu ziyaret eden Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, okul müdürü İbrahim Altundal’dan okula ilişkin bilgi aldı. Ataşehir’deki tüm okulları birer kez ziyaret ettiğini belirten Başkan İlgezdi, okulların çeşitli sorunlarla içiçe eğitimi sürdürdüğüne dikkat çekti. Başkan Battal İlgezdi, “İlçe Milli Eğitim Müdürümüzle sık sık bir araya geliyoruz. Kendisi de okulların sorunlarını çözmek için çalışıyor. Bizde Ataşehir Belediyesi olarak ilçemizde bulunan tüm okullarımızın sorunlarını çözmek için elimizdeki olanakları sonuna kadar kullanıyoruz, bundan sonrada kullanacağız” dedi.

Daha sonra okulun konferans salonunda öğrencilere Ataşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ile Vetereiner Müdürlüğü’nün ortaklaşa hazırladığı “Domuz Gribinden Nasıl Korunuruz” konulu sunumu izleyen Belediye Başkanı İlgezdi, Ataşehir Belediyesi Eğitim ve Kültür Müdürlüğü’nün öğrenciler için hazırladığı yardımcı eğitim kitap setini dağıttı. “Atlas, Türkçe, Türkçe- İngilizce Sözlük ve İmla Klavuzundan” oluşan eğitim setini öğrencilere tek tek veren Başkan İlgezdi’ye öğrenciler teşekkür etti ve başarılı olma sözü verdi. Başkan İlgezdi’nin okul ziyaretine ilgili şube müdürleri de katıldı.

📆 09 Kasım 2009 Pazartesi 10:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR