MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Gezi-Alışveriş » Kartal M1 AVM’ de heyecanlı aktiviteler var
Kartal M1 AVM’ de heyecanlı aktiviteler var


Kartal M1 Merkez AVM: 23.10.2010 tarihinde gerçekleştirilen Kartal Yıldızını Arıyor isimli güzellik yarışması sonucu Kartal Yıldızını seçmiştir.

 

Bu ikili Kartal M1 AVM’yi hareketlendirdi.

Kartal M1 AVM yönetiminde yapılan yönetici değişikliği neticesinde göreve başlar başlamaz farklı bir heyecan kazandıran AVM Müdürü Selçuk KOÇAK ve işletme müdürü M. Burak Makaracı, tarafından organize edilen farklı aktivitelerle müşteri portföyünü artırma gayretindeler. Geçtiğimiz günlerde ünlü Kübalı dans topluluğu “ Kings Of Salsa” gurubunun dans gösterisiyle keyifli dakikalar yaşattılar.

 

Yine profesyonel bir organizasyon “ Kartal Yıldızını Arıyor”

Giyim mağazaları bölümünde gerçekleşen güzellik yarışmasına ilgi oldukça yüksek oldu. Yarışmayı izlemek için toplanan izleyiciler hem 2010 – 2011 kreasyonlarını mankenler üzerinde görme fırsatı buldu, hem de program içerisinde yer alan eğlenceli gösterilerle eğlendiler. Ayrıca yarışmaya jüri olarak katılan ünlülerle müşterileri buluşturdu.

 

Kartal sempati güzeli: Özüm KAYAM seçilmiş olup sempati güzelimize ödülünü Kartal M1 AVM müdür Selçuk KOÇAK vermiştir.

Kartal 3 ncü güzeli                 Sevgi KUTUCU

Kartal 2 nci güzeli                  Julide KÜMÜŞ

Kartal yıldızı:                          Hande ERÇEL Seçilmiştir.

 

Juri üyeleri Moda tasarımcısı  Günsel ÜLKÜ, Modacı Perihan AKI, Vip Meral  ÇALIŞICI, , Gazeteci Köşe yazarı Aykut IŞIKLAR, Şarkıcı Ebru DESTAN, Sunucu Ece PİRİM, Raffi ARTIK ve Metro Asset Managemant Başkanı Horst Schneider tarafında oluşturulan jüri birbirinden güzel adaylar arasından Kartal yıldızını seçmişlerdir.

 

Ayrıca “ Yetenek Sizsiniz” programında yarışmacı olarak katılıp derece alan bir çok yetenekler müthiş gösteriler yaptılar.

 

Kartal M1 AVM müdür Selçuk KOÇAK, yaptığı açıklamada “10 yıl etkinlikleri çerçevesinde başlayan aktiviteler ise devam etmektedir. Her hafta sonu Kartal AVM her iki bölümde bulunan mağazalardan toplamda 40 TL alışveriş yapan ziyaretçilerimiz 12.00- 16.00 saatleri arasında sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayacaklardır” dedi.

📆 25 Ekim 2010 Pazartesi 11:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR