Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

26 – 03 Mart Şubat 2024 Astroloji haftalık yorum: 28 Şubat Haftanın EN Yoğun Günü!

Yayınlanma:
ABONE OL
26 – 03 Mart Şubat 2024 Astroloji haftalık yorum: 28 Şubat Haftanın EN Yoğun Günü!

28 Şubat haftanın en düşük katsayılı günü olup bu günde en çok Koç ve Terazi burçları olumsuz etkilere maruz kalabilir. 28 Şubatta olumsuz hava koşulları, kazaları, depremler, volkanik patlamalar, şiddet ve terör olaylarında artışlar olabilir.

 

Hafta boyu en çok konuşulacak transitler: 26 Şubat Ay, 03 Mart Merkür ve Güneş, 03 Mart Venüs, 02 Mart Mars, 27 Şubat – 01 Mart Uranüs transitleri en çok konuşulacak transitler olacaktır.

 

26 Şubatta Ay +4 katsayısında olup Natal Marsı Başak, Boğa, İkizler**, Aslan, Akrep, Yay**, Kova, Balık olanları son derece olumlu etkilerken Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanları ise olumsuz etkileyebilir. Örneğin 26 Şubatta Natal Marsı Yay olan Erdoğan ve/veya Putin Suriye ve/veya Irak konusunda verim ve güvenliğe yönelik eylemlere geçebilirler. 26 Şubatta Suriye veya Irak’ın yada İran’ın verim ve güvenliği tehlikede olabilir. 26 Şubatta Suriye ve Irak’ta terör saldırıları olabilir.

 

03 Mart Güneş ve Merkür (+4) Süper!

(Astroloji haftalık yorum)

 

03 Martta Güneş ve Merkür +4 katsayısında olup Natal Marsı Boğa ve Akrep olanlara güzel fırsatlar vermesi olasıdır. Örneğin Natal Marsı Akrep olan Biden 03 Mart Pazar günü Güneş ve Merkür hangi evindeyse o konulardan güzel fırsatlar elde edebilir. Aynı şekilde Natal Marsı Akrep olan Suriye Başkanı Esad da Güneş ve Merkürden bazı fırsatlar elde edebilir.

 

03 Martta Natal Güneşi Balık, İkizler, Başak, Yay olanların Merkür transitine dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Natal Güneşi Balık Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 03 Mart Pazar günü Merküre ve Merküryen (Natal Güneş ve/veya Marıs İkizler/Başak) kişilere dikkat etmesi gerekebilir. 03 Martta Merkürün katsayısı yüksek olsa da Balık, İkizler, Başak, Yay burcundan kişileri olumsuz etkileyebilir. 03 Martta anlaşma ve sözleşmeleri iyice okumalı gerekmedikçe hiç bir şeyin altına imza atılmamalıdır. Örneğin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 03 Martta Biden ile yapacağı anlaşma ve sözleşmelere dikkat etmesi gerekebilir.

 

03 Martta Güneş +4 katsayısında olup Natal Marsı Balık, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Oğlak olanları ünlendirebilir. Örneğin Biden, Erdoğan, Putin, İran Başkanı İbrahim Reisi, Suriye Başkanı Esad gibi isimler 03 Martta Güneş transitinin etkisiyle ön plana çıkabilir ve Dünyanın gündemine oturabilirler.

 

Kişisel olarak 03 Martta olumlu etki alanlar Tr Güneş hangi evlerindeyse o konularda bir canlanma ve ünlenme yaşayabilirler. Örneğin Natal Marsınız İkizler olup Tr Güneş (Balık) 8.evinizdeyse bankacılık, sigorta, miras, kredi, ortak paralar konusunda son derece olumlu etkiler alabilirsiniz. Güneşin bu güzel etkisi 4 gün sürebilir.

 

 

03 Mart Venüse (-3) Dikkat !

 

03 Martta Güneş bir o kadar güzel etkiler verirken Venüs de bir o kadar olumsuz etkiler verebilir. Özellikle 03 Martta Venüs Transiti -3 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanları son derece olumsuz etkileyebilir. Bu durum 3 gün devam edebilir. Örneğin ABD Başkanı Biden her ne kadar Güneş.den olumlu etkiler alsa da Venüsden ve Venüsyen kişilerden olumsuz etkiler alabilir. Bu arada Akrep burcu Türkiye de 03 Mart Pazar günü Venüsü sembolize eden toprak paylaşımları, para konuları ve diplomatik ilişkilerden olumsuz etkiler alabilir. Bu olumsuz etkilerin kaynağı Venüsü sembolize eden Boğa burcu İsrail ile Terazi burcu Netanyahu olabilir.

 

03 Martta Terazi burcu Netanyahu ile Terazi burcu Putin Venüs transitinden son derece olumsuz etkiler alabilirler. Bu durum hem kendilerini hem de başka ülkeleri olumsuz yönde etkileyebilir. 03 Martta Boğa ve Terazi burcundan kişiler her zamankinden daha talepkar olabilirler.

 

03 Martta her türlü iletişimde Venüs transiti yüzünden yavaşlama ve aksamalar da olabilir. 03 Martta ihmalkarlıklar yüzünden kazalar artabilir.

 

02 Mart Cumartesi gününde Mars -2 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanları son derece olumsuz etkileyebilir. 02 Martta hem Mars hem de Venüs -2 katsayısında olacağından ikili ilişkilerde şiddet ve kavgalara işaret etmektedir. 02 Martta Boğa burcu İsrail Koç burcu İran’dan yada Marsiyen ülkelerden ve kişilerden olumsuz etkiler alabilir. 02 Martta Koç burcu NATO’nun içinde kavgalar ve fikir ayrılıkları görülebilir.

 

02 Martta Terazi burcu Putin ve Netanyahu’nun hem Venüse hem de Marsa dikkat etmesi gerekebilir. 02 Martta Putin’in NATO’ya dikkat etmesi gerkebilir.

 

Elon Musk’ın başı Uranüs ile Dertte !

 

27, 28, 29 Şubat ve 01 Martta Uranüs -2 katsayısında olacağından Natal Güneş ve Marsı Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova, Balık olanların Uranüse ve Uranüsyen kişilere dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Natal Güneşi Yengeç Marsı Kova olan Elon Musk’ın Uranüsden ötürü Natal Marsının katsayısı düşebilir ve etrafına karşı kırıcı davranabilir. Uranüs elektronik aletleri ve bilimsel keşifleri sembolize ettiğinden ve düşük katsayıda olduğundan 27 Şubat ile 01 Mart arası yapılacak bilimsel buluşlarda kazalar ve aksilikler oluşabilir. Örneğin Elon Musk’ın uzay programlarında aksamalar yaşanabilir. Bu tarihlerde bilimsel deneylerde daha dikkatli olmak gerekebilir. 27 Şubat ile 01 Mart arası tehlikeli ve aykırı deneyler yapılabilir.

 

28 Şubatta Astro Carto Grafide adı geçen bölgelerde şiddetli depremler, volkanik aktiviteler, yangın ve patlamalar, şiddet ve terör olayları olabilir.

 

 

28 Şubat zayıf fay hatlarında depremler olabilir.

 

28 Şubat olumsuz hava şartları ve kazaları artabilir.

 

28 Şubat Ons Altın diğer günlere göre düşebilir.

 

28 Şubat Ons Gümüş diğer günlere göre düşebilir.

 

27, 28 Şubat Petrol düşebilir.

 

29 Şubat ve 03 Martta Dolar TL karşısında yükselebilir. 03 Mart Pazar olduğundan Doların yükselişi 04 Marta yansıyabilir.

 

Bitcoin 01, 02, 03 Martta yükselebilir.

 

28 Şubat ve 01 Martta Euro Dolar karşısında yükselebilir.

 

Bist100 29 Şubatta düşse de 01 Martta yükselebilir.

 

Not: Yatırım Tavsiyesi Değildir!

 

26 Şubat Haftası boyunca Koç, Terazi burcuna denk gelen evimiz en düşük katsayıya sahip olurken Oğlak burcuna denk gelen evimiz en yüksek katsayıya sahip olacaktır.

 

Dip Not: Natal Gezegenlerin Katsayıları ile Astrolojik Evlerin Katsayıları karıştırılmamalıdır. Natal Gezegenler Kendi Davranışlarımızı sembolize ederken Astrolojik Evler Başımıza Gelecek Olasılıkları sembolize eder.

 

Yükselen Koç ———————————————-

(Hafta boyu 2.ev Uranüs, 02 Mart 11.ev Mars, 03 Mart 11.ev Venüs Dikkat)

 

Yükselen Boğa ———————————————-

(Hafta boyu 1.ev Uranüs, 02 Mart 10.ev Mars, 03 Mart 10.ev Venüs Dikkat)

 

Yükselen İkizler ———————————————-

(Hafta boyu 12.ev Uranüs, 02 Mart 9.ev Mars, 03 Mart 9.ev Venüs Dikkat)

 

Yükselen Yengeç ———————————————-

(Hafta boyu 11.ev Uranüs, 02 Mart 8.ev Mars, 03 Mart 8.ev Venüs Dikkat)

 

Yükselen Aslan ———————————————-

(Hafta boyu 10.ev Uranüs, 02 Mart 7.ev Mars, 03 Mart 7.ev Venüs Dikkat)

 

Yükselen Başak———————————————-

(Hafta boyu 9.ev Uranüs, 02 Mart 6.ev Mars, 03 Mart 6.ev Venüs Dikkat)

 

Yükselen Terazi ———————————————-

(Hafta boyu 8.ev Uranüs, 02 Mart 5.ev Mars, 03 Mart 5.ev Venüs Dikkat)

 

Yükselen Akrep ———————————————-

(Hafta boyu 7.ev Uranüs, 02 Mart 4.ev Mars, 03 Mart 4.ev Venüs Dikkat)

 

Yükselen Yay———————————————-

(Hafta boyu 6.ev Uranüs, 02 Mart 3.ev Mars, 03 Mart 3.ev Venüs Dikkat)

 

Yükselen Oğlak ———————————————-

(Hafta boyu 5.ev Uranüs, 02 Mart 2.ev Mars, 03 Mart 2.ev Venüs Dikkat)

 

Yükselen Kova ———————————————-

(Hafta boyu 4.ev Uranüs, 02 Mart 1.ev Mars, 03 Mart 1.ev Venüs Dikkat)

 

Yükselen Balık ———————————————-

(Hafta boyu 3.ev Uranüs, 02 Mart 12.ev Mars, 03 Mart 12.ev Venüs Dikkat)

 

author avatar
Gaye HARAÇÇI
2011 Yılından beri Astrolojiyle profesyonel anlamda ilgileniyorum. Aslen Bilgisayar Programcısıyım. Gezegenlerin Katsayıları ile ilgili bir program yazdım. Eski Mısır'da kullanılan Horary Astrolojisiyle Batı Astrolojisini yazdığım bilgisayar programı ile derledim. 2015 Yılında yazdığım "Temmuz 2019 Kaostan da Öte" yazımla 4 yıl önceden Dünyanın bir Kaos yaşayacağını tahmin etmiştik. "Temmuz 2021 Kaosta Son Nokta" yazımız ile Dünyanın 2019'dan başlayarak 2024 yılına kadar 5 yıllığına bir savaş içinde olabileceğini yazmıştık.

İlgili Haberler

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]

Basında Kadıköy
02 Nisan 2024
Çiçeği Burnunda Yazar Zehra Güngör

İnternette arattığımızda hakkınızda az şey buluyoruz. Biraz gizemli bir yazar mısınız ve sizi kendinizden dinleyelim mi?   Çok hoş bir soru. Teşekkürler… Bilerek gizemli olan birisi değilim. Fakat gizemi de severim. Açıkçası dijital dünyayla aram pek iyi değil. Kendimi pek eğitemediğim bir yer burası. Haliyle uzak kalmayı tercih ediyorum. Belki de eski kafalıyım. (Gülüyor) Ben […]

01 – 07 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 03 Nisan Merkür Dikkat, 05 Nisan Haftanın EN Yoğun Günü!
Yazarlar
31 Mart 2024
01 – 07 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 03 Nisan Merkür Dikkat, 05 Nisan Haftanın EN Yoğun Günü!

05 Nisan haftanın en yoğun günü olup bugünde olumsuz hava koşulları ve kazaları, deprem, terör ve şiddet olayları artabilir. Haftanın en belirgin olayı İkizler ve Başak burcunun yöneticisi olan Merkür 03 Nisanda Koç burcunda -3 seviyesine kadar düşmesidir. Merkür genel anlamda her türlü iletişimi, ulaşımı ve haberleşmeyi anlatmaktadır. 03 Nisanda her türlü iletişimde ve ulaşımda […]

Eğitim
26 Mart 2024
EZBERCİ EĞİTİM

İsterseniz önce “Eğitim nedir?” onun bir tanımını yapalım. Eğitim: Bir insanın; duygusal, bedensel, zihinsel olarak sahip olduğu yeteneklerini belirlenen amaç doğrultusunda geliştirmektir. Kısacası eğitim, ülke insanını en iyi şekilde yetiştirmektir. Eğitim, hayat boyu devam eder, ömür boyudur. Eğitim, sürekli devam eden bir süreçtir. Ne kadar eğitim, o kadar gelişmişliktir. Bir ülke, eğitimi kadardır. Bu kadar […]