MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Manşet, Sahrayıcedit, Spor, Toplum » Ataşehirliler Parklarda Spor Yapacak

Ataşehirliler Parklarda Spor YapacakAtaşehir’de 10 parka 84 spor aletleri takılıyor

Ataşehir Belediyesi ilçe sınırları içinde temizlik ve düzenleme çalışmaları tamamlanan parklara spor aletleri yerleştirmeye başladı.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin “çağdaş ve yaşanabilir bir kent” sloganı kapsamında çalışmalarını sürdüren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe sınırları içinde bulunan 10 parkta temizlik, düzenleme ve ışıklandırma çalışmalarını tamamladı. Ataşehirlilerin özellikle sabah ve akşam saatlerinde dinlenebileceği, isteyenlerin spor yapabileceği şekilde düzenlenen parklara çeşitli spor aletlerinin yerleştirilmesi çalışmaları devam ediyor.

Hafta sonu başlayan parklara spor aletleri yerleştirilmesi çalışmalarının ilk durağı Yenisahra İpek Park oldu. Park ve Bahçeler Müdürü Deniz Kutlu, 10 parka toplam 84 ayrı spor aletinin yerleştirilmesi çalışmalarının Çarşamba gününe kadar tamamlanacağını söyledi.

Parklara spor aletleri yerleştirme çalışmalarını sevinçle karşılayan Ataşehirliler de Başkan Battal İlgezdi’nin seçim öncesi söz verdiği projeleri hızla yerine getirdiğine dikkat çekerek, “Başkan bize ne söz verdiyse yerine getirmek için çalışıyor. Başkanımız İlgezdi ve ekiplerinin çalışmalarını dikkatle izliyoruz. Kendisine şu ana kadar yaptıkları için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Basın Danışmanlığı
TEL:0216-570 50 00
atasehirde_spor

Galeri
📆 12 Ekim 2009 Pazartesi 12:06   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Ataşehirliler Parklarda Spor Yapacak” için bir cevap

  1. ALİ PÜRER dedi ki:

    Tebrikler. Belediye halktan aldığının fazlasını, halkın ihtiyaclarına göre vermekle sorumludur.
    İdare makamında bulunanlara TÜRK TÜRE’SİNİN bir tavsiyesi vardır. “Bey kurtla kuzuyu bir arada güdmelidir” der. Yani ulusalcılık gibi bireyleri farklı görüp, ayrım yapıp, yalnız benim ilkemde olana hizmet dememeli. Her kesimin inanç ve duygularına saygılı olmalı, eşit hizmet vermelidir. Tek parti devrinin, haşkı hor gören görüşünden vazgeçmesini bilmelidir. Meyhane şairi Nazım Hikmet’i anarken asrımızın en büyük şairlerinden olan, Şairler ünvanını taşıyan Necip Fazıl Kısakürek’i de ekstra unutmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR