Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

08 – 14 Ocak 2024 Astroloji haftalık yorum: 11 Ocak Haftanın EN Yoğun Günü! 14 Ocak Jüpiter Süper!

Yayınlanma:
ABONE OL
08 – 14 Ocak 2024 Astroloji haftalık yorum: 11 Ocak Haftanın EN Yoğun Günü! 14 Ocak Jüpiter Süper!

11 Ocakta bilhassa Natal Güneşi Başak, Balık olanlar Tr Marsa çok dikkat etmeliler. Örneğin Natal Güneşi Balık Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Natal Güneşi Başak Natal Marsı Akrep olan Suriye Başkanı Esad’ın Tr Marsdan olumsuz etkiler almaları olasıdıdır. Mars Koç burcunu ve NATO’yu sembolize ediyor. 11 Ocakta Erdoğan ile Esad’In NATO’dan ve/veya İran’dan olumsuz etkiler almaları olasıdır.

11 Ocaktaki Oğlak burcundaki Marsa Tr Ay ve Güneş de eşlik edeceğinden vatani konularda saldırılar söz konusu olabilir. Bu durum en çok Oğlak, Yengeç, Terazi, Koç burçlarını olumsuz etkileyecektir. Örneğin Terazi burcu Suriye, Yengeç burcu Irak’da 11 Ocakta saldırılar söz konusu olabilir. Bu durum Terazi burcu Putin’i, Oğlak burcu Rusya’yı, Yengeç burcu Amerika’yı ve dolaylı yoldan Mars üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Esad’ı yakından olumsuz etkileyebilir.

13, 14 Ocak Merkür Oğlak burcuna geçerken Dikkat!
(Astroloji haftalık yorum)

13, 14 Ocakta Merkür Yay burcundan Oğlak burcuna geçiş yapacak. Bu durumdan Natal Marsı bilhassa Koç ve Terazi olanlar olumlu etkiler alırken Natal Güneşi Yay, İkizler, Başak, Balık olanlar olumsuz etkiler alabilir. Örneğin Natal Güneşi Balık Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 10.evindeki Tr Merkür Erdoğan’a kariyerindeki Merküryen kişilere dikkat etmesi gerektiğini söylemektedir. Kişisel olarak Merkürden olumsuz etki alan grubun içindeyseniz ve Tr Merkür hangi evinizdeyse o konularda anlaşma ve sözleşmelere dikkat etmeniz gerekebilir.

14 Ocak Jüpiter (+6) Süper!

14 Ocak Pazar günü Tr Jüpiter +6 katsayısında olup Natal Marsı Yengeç, Aslan, Oğlak, Kova olanları süper etkilemeye devam edecektir. Örneğin Natal Marsı Kova olan Elon Musk, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Natal Marsı Yengeç olan Çin Başkanı Şi Cinping, İran Başkanı İbrahim Reisi, Natal Marsı Aslan olan Zelenski, Donald Trump, Netanyahu, Makron gibi isimler Jüpiterden son derece genişletici, ferahlatıcı, zenginleştirici etkiler alabilirler. Tabiki Tr Jüpiter bulunduğu astrolojik eve göre etkisini gösterecektir.

14 Ocak Pazar günü Natal Marsı Boğa, İkizler, Akrep, Yay olanlar Tr Ay ve Satürnden (+5) son derece olumlu etkiler alabilirler. Örneğin Natal Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Başkanı Putin, Natal Marsı Akrep olan ABD Başkanı Biden, Suriye Başkanı Esad gibi isimler vatani ve askeri konularda disiplinli çalışmalar içine girebilirler. 14 Ocak Pazar gününün olumlu etkileri 15 Ocak Pazartesiye de yansıyabilir.

09 ve 11 Ocakta Astro Carto Grafide adı geçen bölgelerde zayıf fay hatlarında şiddetli depremler (6.0 – 6.5), volkanik aktiviteler, şiddet ve terör olayları, yangın ve patlamalar, olumsuz hava koşulları ve kazaları olabilir.

09 ve 11 Ocak zayıf fay hatlarında şiddetli depremler (6.5 civarı) olabilir.

10, 11 Ocakta olumsuz hava koşulları ve kazaları artabilir.

11 Ocakta Ons Altın düşse de 14 Ocakta Ons Altın tekrar yükselebilir. Bu yükseliş 15 Ocak Pazartesiye yansıyabilir.

11 Ocakta Ons Gümüş düşse de 14 Ocakta Ons Gümüş tekrar yükselebilir. Bu yükseliş 15 Ocak Pazartesiye yansıyabilir.

10 Ocakta Petrol düşse de 14 Ocakta Petrol tekrar yükselebilir.

09, 12 ve bilhassa 14 Ocakta Dolar yükselebilir. Bu yükseliş 15 Ocak Pazartesiye yansıyabilir.

14 Ocakta Bitcoin diğer günlere göre son derece yükselebilir.

09, 12 ve bilhassa 14 Ocakta Dolar Euro karşısında yükselebilir. Bu yükseliş 15 Ocak Pazartesiye yansıyabilir.

Bist100 14 Ocakta diğer günlere göre yükselebilir. Bu yükseliş 15 Ocak Pazartesiye yansıyabilir.

Not: Yatırım Tavsiyesi Değildir!

08 Ocak Haftası boyunca Aslan, Kova burcuna denk gelen evimiz en düşük katsayıya sahip olurken Yay burcuna denk gelen evimiz en yüksek katsayıya sahip olacaktır.

Dip Not: Natal Gezegenlerin Katsayıları ile Astrolojik Evlerin Katsayıları karıştırılmamalıdır. Natal Gezegenler Kendi Davranışlarımızı sembolize ederken Astrolojik Evler Başımıza Gelecek Olasılıkları sembolize eder.

Yükselen Koç ————————————————
(11 Ocak 10.ev Güneş, Ay, Mars Dikkat, 14 Ocak 2.ev Jüpiter Süper)

Yükselen Boğa————————————————-
(11 Ocak 9.ev Güneş, Ay, Mars Dikkat, 14 Ocak 1.ev Jüpiter Süper)

Yükselen İkizler ————————————————-
(11 Ocak 8.ev Güneş, Ay, Mars Dikkat, 14 Ocak 12.ev Jüpiter Süper)

Yükselen Yengeç ————————————————-
(11 Ocak 7.ev Güneş, Ay, Mars Dikkat, 14 Ocak 11.ev Jüpiter Süper)

Yükselen Aslan ————————————————-
(11 Ocak 6.ev Güneş, Ay, Mars Dikkat, 14 Ocak 10.ev Jüpiter Süper)

Yükselen Başak ————————————————-
(11 Ocak 5.ev Güneş, Ay, Mars Dikkat, 14 Ocak 9.ev Jüpiter Süper)

Yükselen Terazi ————————————————-
(11 Ocak 4.ev Güneş, Ay, Mars Dikkat, 14 Ocak 8.ev Jüpiter Süper)

Yükselen Akrep ————————————————-
(11 Ocak 3.ev Güneş, Ay, Mars Dikkat, 14 Ocak 7.ev Jüpiter Süper)

Yükselen Yay ————————————————-
(11 Ocak 2.ev Güneş, Ay, Mars Dikkat, 14 Ocak 6.ev Jüpiter Süper)

Yükselen Oğlak ————————————————-
(11 Ocak 1.ev Güneş, Ay, Mars Dikkat, 14 Ocak 5.ev Jüpiter Süper)

Yükselen Kova ————————————————-
(11 Ocak 12.ev Güneş, Ay, Mars Dikkat, 14 Ocak 4.ev Jüpiter Süper)

Yükselen Balık ————————————————-
(11 Ocak 11.ev Güneş, Ay, Mars Dikkat, 14 Ocak 3.ev Jüpiter Süper)

author avatar
Gaye HARAÇÇI
2011 Yılından beri Astrolojiyle profesyonel anlamda ilgileniyorum. Aslen Bilgisayar Programcısıyım. Gezegenlerin Katsayıları ile ilgili bir program yazdım. Eski Mısır'da kullanılan Horary Astrolojisiyle Batı Astrolojisini yazdığım bilgisayar programı ile derledim. 2015 Yılında yazdığım "Temmuz 2019 Kaostan da Öte" yazımla 4 yıl önceden Dünyanın bir Kaos yaşayacağını tahmin etmiştik. "Temmuz 2021 Kaosta Son Nokta" yazımız ile Dünyanın 2019'dan başlayarak 2024 yılına kadar 5 yıllığına bir savaş içinde olabileceğini yazmıştık.

İlgili Haberler

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]

Basında Kadıköy
02 Nisan 2024
Çiçeği Burnunda Yazar Zehra Güngör

İnternette arattığımızda hakkınızda az şey buluyoruz. Biraz gizemli bir yazar mısınız ve sizi kendinizden dinleyelim mi?   Çok hoş bir soru. Teşekkürler… Bilerek gizemli olan birisi değilim. Fakat gizemi de severim. Açıkçası dijital dünyayla aram pek iyi değil. Kendimi pek eğitemediğim bir yer burası. Haliyle uzak kalmayı tercih ediyorum. Belki de eski kafalıyım. (Gülüyor) Ben […]

01 – 07 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 03 Nisan Merkür Dikkat, 05 Nisan Haftanın EN Yoğun Günü!
Yazarlar
31 Mart 2024
01 – 07 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 03 Nisan Merkür Dikkat, 05 Nisan Haftanın EN Yoğun Günü!

05 Nisan haftanın en yoğun günü olup bugünde olumsuz hava koşulları ve kazaları, deprem, terör ve şiddet olayları artabilir. Haftanın en belirgin olayı İkizler ve Başak burcunun yöneticisi olan Merkür 03 Nisanda Koç burcunda -3 seviyesine kadar düşmesidir. Merkür genel anlamda her türlü iletişimi, ulaşımı ve haberleşmeyi anlatmaktadır. 03 Nisanda her türlü iletişimde ve ulaşımda […]

Eğitim
26 Mart 2024
EZBERCİ EĞİTİM

İsterseniz önce “Eğitim nedir?” onun bir tanımını yapalım. Eğitim: Bir insanın; duygusal, bedensel, zihinsel olarak sahip olduğu yeteneklerini belirlenen amaç doğrultusunda geliştirmektir. Kısacası eğitim, ülke insanını en iyi şekilde yetiştirmektir. Eğitim, hayat boyu devam eder, ömür boyudur. Eğitim, sürekli devam eden bir süreçtir. Ne kadar eğitim, o kadar gelişmişliktir. Bir ülke, eğitimi kadardır. Bu kadar […]