Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Ziraat Bankası Müşterilerine 1.000 TL Para İadesi Verecek!

Yayınlanma:
ABONE OL

En çok işlem gerçekleştirilen kamu bankalarından olan Ziraat Bankası müşterilerine para iadesi vereceğini duyurdu. Ziraat bankası hesabı olan tüm banklara sahiplerinin başvurması halinde ödemeden faydalanabileceği bildirildi.

Ziraat bankası müşterilerinin yararlanabileceği para iadesi kampanyası 1 Aralık tarihi itibarıyla başladı. Ülkemizin en çok işlem yapılan bankalarından Ziraat Bankası müşterilerine 31 Aralık tarihine kadar bu kampanyadan yararlanabileceklerini duyurdu. Ziraat Bankası 1.000 TL para iadesi nasıl alınır? Başvuru şartlarına ve detaylı bilgiye haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşterilerine 1.000 TL Nakit Vermeye Başladı!

Ziraat Bankasında kartı bulunan tüm vatandaşların başvurabileceği 1.000 TL para iadesi kampanyası 1 Aralık tarihi itibarıyla başladı. Müşterilere yönelik gerçekleştirilen duyuruda 31 Aralık tarihine kadar ve başvuru koşullarını sağlayan müşterilere 1.000 TL’ye kadar para iadesi yapılacağı belirtildi.

Vestel mağaza ya da internet adresi üzerinden Ziraat Bankkart kredi kartı ya da banka kartı özelliği ile tek seferde gerçekleştirilecek 10 bin TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınıza 1.000 TL bankkart lira para iadesi verilmektedir.

Kampanya 13 Kasım – 31 Aralık Tarihine Kadar Geçerli! Bu Tarihi Kaçırmayın

Ziraat Bankası 1.000 TL para iade kampanyası 13 Kasım 2023 ve 31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya için başvuruda bulunmak için Bankkart mobil uygulamasını kullanabilir ya da SMS yoluyla da katılımınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Kısa mesaj başvuru yöntemini tercih etmeniz durumunda Ziraat Bankasına kayıtlı cep telefonunuz üzerinden VESTEL yazarak 4757’ye iletmeniz gerekmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için yapacağınız harcamayı POS cihazları üzerinden yapmalısınız.

Belirttiğimiz kampanya şartını sağlayan ve belirtilen tarih aralığında başvuruda bulunan müşterilere maksimum 1.000 TL para iadesi anında yapılacaktır. Bir müşteri kampanya süresince bu kampanyadan yalnızca 1 kez faydalanma hakkını elinde bulunduracaktır. Katılımlar 31 Aralık tarihinde son bulacak ve aktarılan 1.000 TL para iadenizi bir sonraki alışverişlerinizde nakit olarak kullanabileceksiniz.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]