Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

10 – 16 Nisan 2023 Haftalık Burç Astroloji: 13 Nisan Haftanın En Olumsuz Günü!

Yayınlanma:
ABONE OL
10 – 16 Nisan 2023 Haftalık Burç Astroloji: 13 Nisan Haftanın En Olumsuz Günü!

13 Nisan -6 katsayısıyla haftanın en olumsuz günü olup Güneş, Merkür, Mars, Jüpiter, Uranüs, Plüto Transitleri -1 katsayısında olacaktır. 13 Nisanda zayıf fay hatlarında depremlere, olumsuz hava koşullarına ve kazalarına dikkat etmek gerekebilir. Hafta boyu Koç burcu evimiz olumsuz etkiler alırken İkizler ve Yay burcu evlerimiz son derece olumlu etkiler alabilir.

13 Nisan bilhassa Yengeç ve Oğlak burçlarının Güneş Transitine dikkat etmesi gerekebilir. Natal Marsı İkizler ve Yay olanlar ise 13 Nisanda Tr Güneşden olumlu etkiler alabilir. Yengeç burcu deyince akla Amerika gelmektedir. 13 Nisanda Yengeç burcu Amerika ile Oğlak burcu Rusya arasında bir atışma yaşanabilir. Yengeç burcu Meral Akşener de Natal Marsı İkizler ve Yay burcunda olanlara dikkat etmelidir.

Genel olarak Güneşden olumsuz etki alanların şiddet ve baskıya dikkat etmeleri gerekebilir. 13 Nisanda Dünya Ekonomisine yön veren FED (Natal Güneşi Yengeç Marsı Oğlak) de olumsuz etkiler alabilir. Ekonomik verilerde bir düşüş yaşanabilir.

11 Nisanda Ay +4 katsayısında olup Natal Marsı Yay, Boğa, İkizler, Aslan, Başak**, Akrep, Kova, Balık** olanları son derece olumlu etkilerken Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanları olumsuz etkileyebilir. 11 Nisanda Terazi burcu Suriye’de ve/veya Yengeç burcu Irak’da terör saldırıları olabilir.

11 Nisanda Başak burcu Ukrayna ve Natal Marsı Aslan olan Zelenski Tr Aydan ve Natal Marsı Balık olan ABD Dışişleri Bakanı Blinken’dan son derece olumlu etkiler alıp Putin’e karşı ülkenin verim ve güvenliklerini geliştirebilirler. 11 Nisanda Koç burcu NATO’Nun içinde güvenlik sorunları oluşabilir.

13 Nisan Astro Carto Grafide olumsuz etki alan bölgelerde şiddetli depremler, toprak kaymaları, şiddet ve terör olayları, yangın ve patlamalar, olumsuz hava ve kazaları olasıdır.

13 Nisan zayıf fay hatlarında şiddetli depremler olabilir.

13 Nisan olumsuz hava şartları ve kazaları olabilir.

13 Nisan Ons Altın diğer günlere göre düşebilir.

13 Nisan Ons Gümüş diğer günlere göre düşebilir.

11 Nisan Petrol fiyatları yükselse de 13 Nisanda Petrol fiyatları düşebilir.

11 Nisanda Dolar TL karşısında yükselebilir ama 14 Nisanda Dolar diğer günlere göre düşebilir.

13 Nisanda Bitcoin düşebilir ama 15 Nisanda Bitcoin tekrar yükselebilir.

11 Nisanda Dolar Euro karşısında da yükselebilir.

12 ve 13 Nisanda Bist100 düşebilir. Dikkat!

Not: Yatırım Tavsiyesi Değildir!

10 Nisan Haftası boyunca Koç burcuna denk gelen evimiz en düşük katsayıya sahip olurken İkizler, Yay burcuna denk gelen evimiz en yüksek katsayıya sahip olacaktır.

Dip Not: Natal Gezegenlerin Katsayıları ile Astrolojik Evlerin Katsayıları karıştırılmamalıdır. Natal Gezegenler Kendi Davranışlarımızı sembolize ederken Astrolojik Evler Başımıza Gelecek Olasılıkları sembolize eder.

Yükselen Koç —————————————-

(13 Nisan 1.ev Güneş dikkat, 11 Nisan 9.ev Ay Süper)

Yükselen Boğa —————————————-

(13 Nisan 12.ev Güneş dikkat, 11 Nisan 8.ev Ay Süper)

Yükselen İkizler —————————————-

(13 Nisan 11.ev Güneş dikkat, 11 Nisan 7.ev Ay Süper)

Yükselen Yengeç —————————————-

(13 Nisan 10.ev Güneş dikkat, 11 Nisan 6.ev Ay Süper)

Yükselen Aslan —————————————-

(13 Nisan 9.ev Güneş dikkat, 11 Nisan 5.ev Ay Süper)

Yükselen Başak —————————————-

(13 Nisan 8.ev Güneş dikkat, 11 Nisan 4.ev Ay Süper)

Yükselen Terazi —————————————-

(13 Nisan 7.ev Güneş dikkat, 11 Nisan 3.ev Ay Süper)

Yükselen Akrep —————————————-

(13 Nisan 6.ev Güneş dikkat, 11 Nisan 2.ev Ay Süper)

Yükselen Yay —————————————-

(13 Nisan 5.ev Güneş dikkat, 11 Nisan 1.ev Ay Süper)

Yükselen Oğlak —————————————-

(13 Nisan 4.ev Güneş dikkat, 11 Nisan 12.ev Ay Süper)

Yükselen Kova —————————————-

(13 Nisan 3.ev Güneş dikkat, 11 Nisan 11.ev Ay Süper)

Yükselen Balık —————————————-

(13 Nisan 2.ev Güneş dikkat, 11 Nisan 10.ev Ay Süper)

author avatar
Gaye HARAÇÇI
2011 Yılından beri Astrolojiyle profesyonel anlamda ilgileniyorum. Aslen Bilgisayar Programcısıyım. Gezegenlerin Katsayıları ile ilgili bir program yazdım. Eski Mısır'da kullanılan Horary Astrolojisiyle Batı Astrolojisini yazdığım bilgisayar programı ile derledim. 2015 Yılında yazdığım "Temmuz 2019 Kaostan da Öte" yazımla 4 yıl önceden Dünyanın bir Kaos yaşayacağını tahmin etmiştik. "Temmuz 2021 Kaosta Son Nokta" yazımız ile Dünyanın 2019'dan başlayarak 2024 yılına kadar 5 yıllığına bir savaş içinde olabileceğini yazmıştık.

İlgili Haberler

ÖĞRETMENE ŞİDDET!
Yazarlar
15 Mayıs 2024
ÖĞRETMENE ŞİDDET!

Öğretmen her türlü aşağılanmanın, horlanmanın, ötekileştirmenin, basitleştirmenin, sıradanlaştırmanın en büyük mağduru… Yıllardır da bu hep böyle… Kimsenin de buna dur dediği yok. Hani bir şeyi toplumun nezdinde değersizleştirirsin de o şeyin toplumda değeri kalmaz ya! Öğretmenlik de aynen öyle… Değersizleşti. Dolayısı ile değersizleşen öğretmenlik her türlü şiddete maruz kaldı. Bırakın öğretmenin her türlü şiddete maruz […]

Basında Kadıköy
13 Mayıs 2024
Sadettin Saran fırsatı kaçırıyor

Malumunuz Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım, tekrar başkanlık için adaylığını açıkladı. 4 Haziran 2018 tarihinden bu yana başkan olan Ali Koç döneminde elle tutulur bir başarı yok. Aziz Yıldırım da bunu gözeterek başkanlığa aday oldu. Tekrar kazanır mı? Bilemem ama Fenerbahçe’nin artık başka yüzlere ihtiyacı var. Evet, Aziz başkan Fenerbahçe’nin bir efsanesi ama yaşı itibarıyla artık genç adayların önü […]

Yazarlar
12 Mayıs 2024
13 – 19 Mayıs 2024 Astroloji haftalık yorum: 18 Mayıs Ay ve Plüto Süper!

19 Mayısda Boğanın son derecelerindeki Güneş ve Jüpiter en çok Başak, Balık, Aslan ve Kova burçlarını rahatsız edebilir. Hafta boyu ve bilhassa 19 Mayısda Aslan burcu evimize denk gelen konulara dikkat etmeliyiz. Örneğin Aslan burcu evimiz 1.ev ise hafta boyu ve bilhassa 19 Mayısda 1.evi sembolize eden fiziksel sağlığımıza, yapacağımız yeni başlangıçlara dikkat etmemiz gerekebilir. […]

MÜLAKAT!
Toplum
07 Mayıs 2024
MÜLAKAT!

Bir devlet dairesine girmek için KPSS yetmiyormuş gibi bir de mülakat getirdiler; üniversite mezunu gençlerimizi hayatlarından bezdirdiler. Bırakın hayatlarından bezdirmeyi, KPSS ve mülakat illetinden bezip kendi canına kıyan bir sürü gencimiz oldu. İnanın şu yazıyı yazarken, mülakat mağduru gençlerimiz aklıma geldi, tüylerim diken diken oldu, içim ürperdi. Epey bir mülakata girmiş birisi olarak şunu açık […]