MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Gezi-Alışveriş, Kadın » En Çok Tercih Edilen İç Giyim Ürünleri
En Çok Tercih Edilen İç Giyim Ürünleri


Yüzyıllar boyunca değişen ve dönem tarzlarından esinlenerek değişim gösteren iç giyim ürünlerinin günümüzde onlarca farklı çeşidi bulunur. İç giyim ürünleri seçilirken dikkat edilen hususlar, müşterilerin tarzına ve önceliklerine bağlı olarak değişim gösteriyor olsa da, kategori bazında bazı modeller diğerlerinde daha fazla tercih edilmektedir:

  • Fantezi iç giyim
  • Lazer kesim iç giyim
  • Kalıpsız iç giyim ürünleri

İç Giyimde Şıklık ve Konfor Bir Arada

Fantezi giyimden hamile iç giyime kadar, ürün seçiminde şıklık ve konforun bir arada olması önem taşır. Çeşitli desen ve modellerde ürünler, aynı zamanda cilt uyumlu kumaşlardan üretilmeleri sebebi ile uzun süre kullanılabilirler. Tutku iç giyim seçenekleriyle maksimum konfor ve estetiği bir arada sunar.

İç Giyim Ürünlerinde Kalite

İç giyim ürünleri seçiminde rahatlık ve görüntü ön planda tutulmaktadır. Söz konusu kriterlerin sağlanması için, kumaş kalitesi seçimi önem taşır. Özellikle alt iç giyim tercihlerinde pamuklu ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Rahatlık sağlayan pamuklu ürünler, ten hassasiyeti konusunda da kullanışlıdır. İç giyimde dikkat edilen bir diğer husus dikişlerdir. Katlı dikişlerin ten ile temas etmemesi ve kızarıklık türevi iz bırakmaması, iç çamaşırı tercihlerinde önem taşır.

Kaliteli iç giyim tercihlerinde, ürünün uzun süreli kullanım vaat etmesi de müşterilerin seçimlerini etkilemektedir. Yıkamalara karşı solmayan renk teknolojisi ile üretilen Tutku iç giyim modelleri, ilk günkü kalitesini uzun süre korurken takılma ya da sökülme gibi durumlara karşı dayanıklı şekilde üretilmektedir.

Fantezi İç Giyim

Özellikle fantezi iç giyim ürünleri, babydoll, büstiyer, jartiyer canlı renk seçenekleri ve birbirinden eşsiz modelleri sebebi ile tercih edilmektedir. İç giyim, tıpkı ceket ya da pantolon tarzı giyim ürünleri gibi stili yansıtmaktadır. Özgüven sağlama konusunda etkili olan fantezi giyim ürünleri, aksesuarlı ve aksesuarsız takımlar olmak üzere ikiye ayrılır. Aksesuarlı takımlara jartiyerli ya da bel korseli ürünler örnek verilebilir.

Tanga ve türevi iç giyim ürünleri de fantezi giyime dahil edilebilir. Tıpkı lazer kesim kumaş teknolojisi ile üretilen dikişsiz ürünlerin sağladığı konfor gibi, tanga iç çamaşır modelleri de giyilen kıyafetin altından görünmezler ya da iz bırakmazlar. Aynı zamanda hafif yapıları sebebi ile terci edilmektedirler.

Lazer Kesim İç Giyim

Lazer kesim iç çamaşırları, özellikle kumaş ya da deri pantolonlar ile birlikte tercih edilmektedir. Lazer kesim ürünler, dikişsiz yapıları sebebi ile üstüne giyilen kıyafetin görüntüsünü bozmazlar. Ayrıca, tene ekstra yumuşaklık hissiyatı veren pamuklu yapıları sebebi ile kullanım açısından rahatlık sağlarlar.

Kalıpsız İç Giyim Ürünleri

Kalıpsız sütyen ve iç çamaşır modelleri, özellikle spor ve hamile giyimde tercih edilmektedir. Telsiz ve kalıpsız çamaşır yapısı, göğüs bölgesini sıkmayan bir konfor sunmaktadır. Hava alan kumaş yapısı, sütyen kullanımını rahat ve pratik bir hale getirir.

📆 17 Mayıs 2022 Salı 12:09   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR