Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Sofi Maya Kehribar Kolye Ve Bileklik

Yayınlanma:
ABONE OL

Fosilleşmiş kozalaklı ağaçların reçinesi olarak bilinen taş herkesin bildiği kehribar taşıdır. Dünya’da en fazla Polonya ve Litvanya da kehribar taşı bulunur. 256 farklı renk tonun da çeşidi vardır.

 Birçok hastalığa iyi geldiği için vücutta kehribar taşı taşımak önemlidir. Antik Roma döneminde tedavi amaçlı olarak bile kullanılmıştır.

 Kehribar Taşı Nedir?

 Doğal ve şifalı taşlardan biri de kehribardır. Kehribar taşı içerisinde suksinik / amber adı verilen bir asit bulunur. Suksinik / amber adı verilen asidin ağrı kesici ve antibiyotik etkisi vardır bu yüzden kehribar taşı için şifalı taş denilmektedir. Kehribar taşı farklı renklerde olsa da içerisindeki asit hepsinde mevcuttur.

 Sofi Maya Kehribar Bebek Kolyesi Nedir?

 Doğal ve şifalı kehribar taşından elde edilen Sofi Maya kehribar bebek kolyesi içerisindeki suksinik / amber asidi sayesinde bebeklerin dertlerine derman oluyor.

 Sofi Maya kehribar bebek kolyesi özellikle de bebeklerin diş çıkarma dönemin de kullanılırsa çok daha fazla bebeklerin dertlerine deva olacaktır. Bebeklerin bu dönemde yaşadığı huysuzluk, ağrı ve salya problemine doğal bir çözüm yoludur. Kehribar bebek kolyesinin diş için faydalı olma sebeplerinden biri de doğal taşın içerisinde yer alan yağlardır. Kolye şeklinde olduğu için bebeğin derisine sürekli temas ederek şifasını bebeğin vücuduna salar.

 Sofi Maya Kehribar Bebek Kolyesi Faydaları Nelerdir?

 Kulak ve boğaz ağrılarına iyi gelir. Diş çıkarma döneminde olan bebeklerin huysuzluğunu en az seviyeye indirir. Diş çıkarma döneminde salya artışı olurken salya artışını en aza indirir. Diş çıkarırken bebeğin yaşadığı acıyı hafifletir. Antibiyotik özelliği sayesinde bebeğin enfeksiyon kapmasını engeller. Bebeklerin yaşadığı gaz sorununa karşı etkili bir doğal taştır. Bebeğin uyku kalitesini arttırma özelliği vardır.

 Sofi Maya Kehribar Bebek Bileklik Nedir?

 Doğal kehribar taşından elde edilen Sofi Maya kehribar bebek bileklik içerisindeki suksinik / amber asidi sayesinde bebeklerin dertlerine derman oluyor. Faydaları yukarıda yazıldığı üzere kehribar bebek kolyesi ile aynıdır.

 Kehribar Kolye ve Bileklik Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 Kehribar kolye ağza götürülmemelidir. Ebeveyn kontrolünde kullanılmalı ve uyurken çıkarılmalıdır. Sabun veya diğer kimyasal maddeler ile temas etmemelidir. Temas ettiği takdirde ortamdan çıkarılmalı ve kimsenin olmadığı bir yere koyulmalıdır. Yaz aylarında güneşte bırakılmamalıdır. Güneş altında bırakıldığında içerisindeki nem dengesini kaybedebilir ve buna bağlı olarak da çatlayabilir. Belli aralıklarla kehribarın kendisini yenileyebilmesi için ılık suyun altına bırakmak gerekir.

 Orijinal Kehribarı Anlama Yöntemleri

 Tuzlu suyun içerisine konulduğunda gerçek kehribar suyun üzerinde kalır ve batmaz. Pamuğa aseton dökerek kehribar üzerine değdirebilirsiniz. Yapısı bozulmuyor ve yapışkanlı bir yapı olmuyorsa kehribar orijinaldir.

 Sofi Maya da kendinize ve bebeğinize orijinal kehribar kolye, bileklik alabilirsiniz. Sertifikalı ve orijinal kehribar ürünleri incelemek ve çok daha fazlası için sofimaya.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Çocuk
05 Nisan 2024
Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivalinde farklı ülkelerden çocuklar İstanbul’da olacak

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Dairesi Başkanlığı (İBB Kültür) tarafından yine Türk ve dünya çocuklarının bir araya geleceği bir etkinlikle kutlanıyor! 19-25 Nisan 2024 tarihleri arasında bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali, dünya genelinde 16 ülkeden çocuk halk dansları topluluğunu İstanbul’da ağırlayacak. Şehrin 11 farklı […]

Neden Güçlü İletişim Özelliklerine Sahip Bir Cep Telefonu Taşımalısınız?

Günümüzün birbirine bağlı dünyasında, uluslararası seyahatlerde iletişimi kolaylaştırmak için cep telefonlarının rolü önemlidir. Rahat bir tatil veya iş seyahati yaparken güçlü iletişim özelliklerine sahip bir cep telefonuna sahip olmak seyahat deneyiminizi önemli ölçüde artırabilir ve size birçok avantaj sağlayabilir. Uluslararası Seyahatlerde Gelişmiş Mobil İletişimin Kritik Rolü Sınırlar Arası Bağlantı Kurun Uluslararası seyahatlerde güçlü iletişim özelliklerine […]

Büyükşehir
23 Mart 2024
İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nden “Verdi & Wagner” Gala Konser

İstanbul Devlet Opera ve Balesi, “Giuseppe Verdi & Richard Wagner” Gala Konseri ile, 30 Mart 2024 günü Atatürk Kültür Merkezi – Türk Telekom Opera Salonu’nda sanatseverle buluşuyor… İtalyan operasının babası olarak bilinen Giuseppe Verdi ve Alman opera literatürünün en büyük bestecisi olarak anılan Richard Wagner’in tezatlıkları ve ortak noktalarının buluştuğu konserde, bu iki bestecinin şan […]

Türkiye’nin En İyi Sanal Sunucu Sağlayıcıları: Size Uygun Olanı Bulun

Güvenilir ve hızlı bir sanal sunucu (VPS) çözümüne mi ihtiyacınız var? Türkiye’de hizmet veren birçok harika sanal sunucu sağlayıcısı bulunmaktadır, ancak ihtiyaçlarınız için en uygun olanı seçmek zor olabilir. İster küçük bir işletmeyi yönetiyor olun, ister yüksek trafikli bir web sitesine ev sahipliği yapıyor olun, dikkate alınması gereken birçok önemli faktör vardır. Bu blog yazısında, […]