MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Toplum » Bu yaz eğlencenin merkezi Tepe Nautilus’te..!
Bu yaz eğlencenin merkezi Tepe Nautilus’te..!


Bu yaz eğlence denilince aklınıza Tepe Nautilus gelecek. Birbirinden hareketli etkinlikleriyle 5 Temmuz – 5 Ağustos tarihlerinde Tepe Nautilus, küçük ziyaretçilerine doyasıya eğlenceyi yaşatacak.

 

Yaz etkinlikleri boyunca farklı konseptlerde yapılacak atölyeler ile yaz günlerinizi renklendirmeyi amaçlayan Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde Curcunabazlar ve Bizim Tiyatro grupları ile Çamur – Heykel Atölyesi’nden, Karagöz Atölyesi’ne, Al Birini Ekle Ötekine Atölyesi’nden Sirk Atölyesi’ne kadar her yaş grubu çocuğa ve zevke hitap eden organizasyon yelpazemizden çocuğunuza göre olanları seçip eğlencelere katılabileceksiniz.

Tepe Nautilus’ ta görebileceğiniz ve katılabileceğiniz etkinliklerin içinde yer alan CURCUNABAZLAR; dans ve pandomimin yanı sıra sirk unsurlarını da yorumlayarak oyunlarına dâhil ediyorlar. Curcunabazlar kapsamında çocuklar Karagöz, heykel, resim, kukla, sosis balon, al birini ekle ötekine, mim ve daha birçok etkinliğe katılabilecek, eğlenirken öğrenecek ve özgüvenlerini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapabilecekler.

Etkinliklerde becerilerini geliştirirken BİZİM TİYATRO ile çocuklar konsantrasyon, mimik ve jest, yüz boyama gibi bir çok etkinliğe katılabilecek Lego Robotic oyunu ile robot yapmayı, Fotoğraf Merkezi ile fotoğraf çekim detaylarını öğrenebilecekler.

Tüm bunlar ve daha fazlası için 5 Temmuz – 5 Ağustos tarihlerinde Haydi Tepe Nautilus’a…

📆 08 Temmuz 2010 Perşembe 17:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR