Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bridolog ile düğün planlamak çok kolay

Yayınlanma:
ABONE OL

Bridolog, evlenecek kişileri oldukça kaliteli içeriklerle buluşturan bir online platform. Stresli düğün sürecinde, çiftler düğünlerini baştan sonra Bridolog üzerinden planlayabiliyor ve kaliteli düğün firmaları ile Bridolog üzerinden iletişime geçebiliyor.

2018’de kurulan Bridolog, hem çok sevilen Instagram hesabı, hem de websitesi üzerinden ziyaretçilerine güncel ve global trendleri sunuyor, onlara her gün ilham vermeye devam ediyor.

Ayrıca websitesindeki orijinal içeriklerle sizlere yol gösteriyor, binlerce fotoğrafla sizlere fikir sunuyor, bütçe planlama, oturma düzeni yaratma, yapılacaklar listesi, ev ihtiyaç listesi gibi kolay kullanılabilir araçlarla da düğün planlamanızı oldukça kolaylaştırıyor. Düğün planlarken en büyük yardımcınız olan Bridolog.com’u ziyaret edin.

En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün organizasyonu bir düğünün en önemli parçalarından biri. Ambiyansı  ve temayı belirleyen aslında dekorasyonun kendisi. Yaratılan dekorasyonla tüm davetlilerinizi büyüleyebilir, unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.

Bu aşamada en büyük yardımcınız yine Bridolog. Bridolog.com sizi oldukça kaliteli işler çıkaran, en seçkin düğün organizasyon firmaları ile buluşturuyor. Üstelik web sitesinin Organizasyon Firmaları bölümünden bu firmaların önceki işlerini inceleyebiliyor, onların bilgilerine, web sitesine, sosyal medya hesaplarına, telefon numaralarına, adreslerine kolayca ulaşabiliyor ve en önemlisi ücretsiz olarak firmalardan tek bir tıkla fiyat teklifi alabiliyorsunuz.

Türkiye’nin en iyi düğün organizasyon firmalarına ulaşmak, onlarla kolayca iletişime geçmek için Bridolog’a göz atmayı unutmayın!

Modern Düğün Organizasyon Fikirleri

Düğün temaları giderek genişliyor. Bohem, rustik, modern, romantik ve daha birçok düğün temasından birine karar vererek hayalinizdeki gibi bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Tabii bu temaların özelliklerini bilerek, dekorasyon ayrıntılarını araştırarak ilerlemeniz bu aşamada önemli. Bridolog da tam bu noktada sizin yanınızda.

Modern düğün organizasyon fikirleri, dekorasyon önerileri ve ilham verici fotoğraflara Bridolog üzerinden ulaşmanız çok kolay. Bridolog.com’un Fotoğraflar alt başlığından Düğün Organizasyonu ile ilgili yüzlerce fotoğrafa ulaşarak, gelişmiş filtreleme özelliği sayesinde istediğiniz özelliklere ve temaya göre fotoğrafları seçerek bunları favorileriniz arasına alabiliyorsunuz.

Favori dekorasyon fikirlerinizi seçip, modern düğün organizasyonu detaylarına karar verdikten sonra Bridolog’un iş birliği yaptığı firmalarla isteğinize uygun şekilde görüşerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz!

Siz de düğününüzü planlarken işlerinizi kolaylaştırmak ve trendlerin gerisinde kalmamak için Bridolog.com’u mutlaka ziyaret edin!

İlgili Haberler

Genel
17 Mayıs 2024
İlayda Emir; Bu sezon erkek giyimi son derece şık olacak

2024 Takım Elbiselerine İlginç Tanıtım..   İlayda Emir markasının Son koleksiyonu için İstanbul’un muhteşem boğazında özel bir etkinlik gerçekleştirildi.. Deneyimli fotoğrafçılar Semih Palancı ve Reza Salgın’ın fotoğraflarını çektiği ve özel çekimlerde bulunduğu organizasyonu Bilal Baştemur otuzbeş başarılı modelle çekimleri marmaranın muhteşem mavisinde tekne turunda gerçekleştirdi. Stylingi Gamze Topal ile çalışan marka yeni ve farklı bir […]

Basında Kadıköy
15 Mayıs 2024
Akasya’dan 19 Mayıs’ta gençlere armağan: “Drone Soccer”

Bu yıl 10’uncu yılını kutlayan Akasya, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda futbol tutkunlarına ve teknoloji meraklılarına eğlenceli bir deneyim sunacak. Geleneksel futbol heyecanının modern teknolojiyle birleştiği ve ziyaretçilerin ücretsiz deneyimleyebileceği Drone Soccer Akasya’da. Açıldığı 2014 yılından bu yana alışveriş, eğlence ve sanatın buluşma noktası olan Akasya, 10’uncu yılına özel gerçekleştirdiği birbirinden eğlenceli etkinliklere yenisini […]

Atatürk
15 Mayıs 2024
ATATÜRK’ÜN MİRASI BÜYÜKDERE FİDANLIĞI BAHÇIVANLIK OKULU 27 YIL SONRA İLK MEZUNLARINI VERDİ

İBB’nin atıl durumdan, hak ettiği yeni görünümüne kavuşturduğu Atatürk’ün mirası Büyükdere Atatürk Fidanlığı ve Bahçıvanlık Okulu 27 yıl sonra ilk mezunlarını verdi. Tarihi mezuniyet töreninde 37 kursiyer sertifikalarını aldı. Yeni dönem kayıtları Eylül ayında başlayacak.  Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatıyla 1928 yılında kurulan, 1997’ye kadar faaliyetlerini sürdüren ancak o tarihten bu yana da kaderine terk edilen […]

Basında Kadıköy
15 Mayıs 2024
KADIKÖY’DE ÇOCUKLAR ROBOTİK KODLAMA İLE HAYALLERİNİ TASARLIYOR

Kadıköy Belediyesi Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi bünyesinde devam eden Kodlama Takımı Atölyesi’nde teorik ve uygulamalı eğitim alan çocuklar, ilk uygulamalarını tasarlamaya başladı. Kod Kaptanları adı verilen bu teknoloji takımı, mobil uygulama geliştirme, üç boyutlu tasarım ve robotik kodlama gibi birçok başlıkta eğitimler alıp çalışmalar yapıyor. Çocuk dostu mimari yaklaşım, çocuk bakış açısına göre planlanmış […]