MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Basında Kadıköy, Ekonomi, Genel, Manşet, Toplum » Teknik Yapı’nın site yönetimi sektöründeki markası Aktif Yaşam, hedef büyüttü

Teknik Yapı’nın site yönetimi sektöründeki markası Aktif Yaşam, hedef büyüttüTeknik Yapı‘nın site yönetimi sektöründeki markası Aktif Yaşam, hedef büyüttü

Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım:

Bilinçli işletme, ekonomik kazanım sağlar

Teknik Yapı Holding bünyesinde ‘site yönetimi” alanında faaliyet gösteren Aktif Yaşam, Teknik Yapı projelerindeki deneyimlerini sektöre açıyor. Toplam 28 adet farklı projede 12.500 konuta ve yaklaşık 30 bin kişiye hizmet veren Aktif Yaşam, ‘Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Fuarı’na katılarak, site yönetimi alanında katma değer yaratan anlayışını sektöre aktarmaya başlıyor.

Teknik Yapı bünyesinde faaliyet gösteren Aktif Yaşam A.Ş. ve Teknik Güvenlik A.Ş. Lütfü Kırdar Kongre Merkezinde yapılan FM EXPO Bina ve Tesis Yönetim Fuarına katıldı.

Fuarın açılış günü bir açıklama yapan Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, toplu yapılarda yaşayanların huzur ve mutluluğu için en önemli unsurların site yönetimi ve güvenlik olduğunun altını çizdi.  ”Günümüzde birbirinden güzel, donanımlı, depreme dayanıklı ve kalite standartlarını zorlayan toplu yapıları inşa etmek, bilinçli müşteri taleplerini tam olarak karşılamıyor. Yönetim şirketleri artık bütçeye dolayısıyla aidat bedeline olumlu katkı sağlamak amacıyla kiralanabilir alanlar oluşturulmasına, mevcut alanların kiraya verilmesine öncülük etmeli” diyen Umut Durbakayım, kaliteli ve akılcı binalarda yaşayanların sitelerinin yeterli bilgi, beceri ve deneyim sahibi ekipler tarafından katma değer yaratan işletilme talebinde bulunduğunu aktardı.  Umut Durbakayım, Teknik Yapı’nın tüm projelerinde hizmet veren Aktif Yaşam’ın sektördeki diğer projelerde de hizmet vermeye başlayacağını ifade etti.

12.500 konut 30 bin insana hizmet veriyor

Aktif Yaşam’ın memnuniyet ve katma değer yaratma misyonu ile kurulduğunu söyleyen Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, bu kapsamda 2006’dan bu yana 28 adet farklı projede 600 çalışan ile 12.500 konuta, yaklaşık 30 bin kişiye hizmet verdiklerini belirtti. Profesyonel yönetim kadrosuna sahip Aktif Yaşam bünyesinde teknolojik ekipmanlar, operasyonel hizmet anlayışı, hukuksal alt yapıyı ve konusunda uzman çalışan kadro bulunduğunu kaydeden Durbakayım; “Günümüzdeki akılcı binaların, sosyal tesislerin, tesis ve sistemlerinin inşaat ve imalat aşamasından sonra da bilinçli işletilmesi gerekir. Firmalarının satış aşamasında verdikleri sözlerin gerçekleşmesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için olmazsa olmaz bir işlev olarak ön plana çıkıyor” açıklamasında bulundu.

Sözlerini  “Kaliteli yapıları inşa ederek satmak, günümüzde marka değerinin korumak için yetmiyor” şeklinde sürdüren Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, söz konusu kaliteli yapıların, bilgi ve beceri düzeyi yüksek, bina ve sistemleri bilen, tercihan yapım aşamasından itibaren yapılarla haşır neşir ekiplerden oluşan Yönetim ve İşletme Şirketleri tarafından yönetilmesi gerektiğinin altını çizdi.

 

Gencal, Aktif Yaşam’da A’dan Z’ye hizmet anlayışı hakim!

Aktif Yaşam A.Ş. ve Teknik Güvenlik A.Ş. Genel Müdürü Volkan Gencal, bu fuarda hizmetlerimiz görücüye çıkmış oldu.

 

Gencal, “Teknik Yapı Holding çatısı altında yer alan Aktif Yaşam, hizmet verdiği projelerde güvenlikten bahçe bakımına, küçük çaplı onarımlardan resepsiyon hizmetlerine kadar birçok kolaylığı kat maliklerine sunuyor.

Teknolojik imkânlardan azami oranda faydalanarak ve bilgi teknolojilerini kullanarak, etkin organizasyon yapısı ile gecikmesiz ve kesintisiz hizmet üretimi sağlıyor. İşletme bütçesinin hazırlanması, sunulması, denk bütçe ilkesi ile her türlü mali işlemin günlük takip edilmesi, yılsonu öngörülerin güncel tutulması amacı ile takip süreçlerini hassasiyetle yürütüyor.

Galeri
📆 10 Mayıs 2018 Perşembe 20:00   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR