MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » İstanbul’un köklü ismi Falih Özgür, Kadıköy Gazetesi ailesine katıldı
İstanbul’un köklü ismi Falih Özgür, Kadıköy Gazetesi ailesine katıldı


Haber Merkezi / Kadıköy Gazetesi

57 yılını Kadıköy’e verdi, bir aşk gibi yaşadı şehrini… Yeri geldi güldü, yeri geldi ağladı ama, hep coşkusunu o terastan akıttı. Lobide oturmasına ne karakteristik yapısı, ne de bir hayli sevdiği Kadıköylüler izin vermedi. Gözlemledi, yazdı çizdi, siyaset anahtarının kilidini teslim aldı, herkesi kucakladı.

Falih Özgür, hayatının en tecrübeli döneminde birikimlerini, Kadıköy Gazetesi aracılığıyla sevenleri, takipçileri ve kent bilincine meraklı kitlelere duyurmaya karar verdi.

HOŞGELDİN FALİH ÖZGÜR…

Nezih mi nezih, güleryüzlü İstanbul Beyefendisi… Uzun yıllar Kadıköy’den defalarca yolu geçenlerin bal gibi tatlı sohbetinden mutlaka bir tutam aldığı Falih Özgür, köşe yazıları ile artık Kadıköy Gazetesi ailesinde, Yayın Kurulumuzda yerini aldı. İlk yazısı ise, çok yakında…

KISACA, FALİH ÖZGÜR KİMDİR?

Kadıköy’ün aktif olan en eski ve köklü konaklama adresi Deniz Hotel’in aile yönetiminde yer alan ve işletmeciliğini gerçekleştiren Falih Özgür, Kadıköy’deki yoğun sosyal çalışmaları ile birlikte siyasi arenanın da dikkatini çekiyordu. 1983 yılından itibaren Kadıköy’de siyasi çalışmalarına başlayan Özgür; Tansu Çiller, Mehmet Ağar ve günümüzün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile de uzun dönem çalışmalarda bulunmuş, partisinin Genel İdare Kurulu Üyeliği’ni de gerçekleştirmişti. 6 yıl boyunca Kadıköy İlçe Başkanlığı çalışmalarında Kadıköy’ün tüm kesimlerine birebir dokunan Özgür, herkesi kucaklayıcı yapısı ile tüm kesimlerin takdirini kazanmayı başardı.

Yine aile şirketi olan Özgür Yapı aracılığı ile yeni nesil inşaat faaliyetlerini de gerçekleştiren Falih Özgür, “işleyen demir pas tutmaz” atasözünü ilke edinerek gününün her saatini aktif iş çalışmaları ve birebir sohbetler, karşılıklı diyaloglarla geçiriyor. 65 yaşını geçtiğimiz günlerde karşılayan Özgür’ün tüm birikimleri ve değerli gözlemleri ise, toplumu ilgilendiren tüm başlıklar altında bundan sonra www.kadikoygazetesi.com aracılığı ile okurlarımız ile paylaşılacak.

Toplumun tüm kesimlerinden, herkesin kendinden bir parça bulabileceği çok değerli isimler, yayın kurulumuza katılmaya devam edecek…

Galeri
📆 18 Mart 2018 Pazar 15:59   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR